MSI bravo 15-A4DDR-243xtr vs TUF Gaming FX506LU

Bütçe
10000-11000

technigeer

Femtopat
Daha fazla  

İnşaat mühendisliği üniversite öğrencisiyim RX5500'ün beni grafik tarafında rahat taşıyabileceği konusunda endişelerim var. ASUS'un TUF modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz. Gerek estetik gerekse termal anlamda. İkisinden birisini alırsam eğer 8 GB RAM ilavesi yapacağım ileride. İşlemcilerin yakın olup Ryzen'in önde olduğunu düşünüyorum. TUF'un fiyatı 10000TL civarındaydı 3-4 gün önce siz ne dersiniz bu konuda? Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
11400'e çıkabiliyorsanız bunu tavsiye ederim. Yurt dışı imkanı varsa Legion 5 bakın.
MSI Alpha 15 aldım, teşekkür ederim. Ürün geldikten sonra ne yapmam gerektiği hakkında fazla bilgim yok ilk kez internet üzerinden alıyorum. Bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?

MSI Alpha 15 aldım, teşekkür ederim. Ürün geldikten sonra ne yapmam gerektiği hakkında fazla bilgim yok ilk kez internet üzerinden alıyorum. Bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
16 GB veya üstü bir USB bulun. Videoda anlatıldığı şekilde Windows'u USB'ye yazdırın. Şarj adaptörünü bilgisayara bağlayın. USB'yi bilgisayarı açmadan bilgisayara takın. Bilgisayarı açın MSI Alpha logosu çıkar, logo gittikten sonra 1-2 dk siyah ekranda bekletebilir. Ardından Windows kurulum ekranı çıkar, eğer SSD bölümlerinde problem çıkarsa Kullanım kılavuzunda çözümünü bulabilirsiniz. Hayırlı olsun:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
16 GB veya üstü bir USB bulun. Videoda anlatıldığı şekilde Windows'u USB'ye yazdırın. Şarj adaptörünü bilgisayara bağlayın. USB'yi bilgisayarı açmadan bilgisayara takın. Bilgisayarı açın MSI Alpha logosu çıkar, logo gittikten sonra 1-2 dk siyah ekranda bekletebilir. Ardından Windows kurulum ekranı çıkar, eğer SSD bölümlerinde problem çıkarsa kullanım kılavuzunda çözümünü bulabilirsiniz. Hayırlı olsun:)

Hocam BIOS UEFI mi geliyor legacy mi flashımı hazırladım kargoyu bekliyorum ben de Alpha 15 için?

Yeni konular

Geri
Yukarı