MSI Bravo 15 alınır mı?

Kanka iki sorum var. Birincisi BIOS güncellemeyi nereden indirdin. İkincisi RAM'i ne aldın?

Ram bu

bios update yapmayı bilmiyorsanız mutlaka yöntemlere bakın,
yine msi driver sitesinde

kendi rami samsung diyorlar, ama birebiri olanda da crucial tercih edilmiş. crucial ram ssd olarak ben tercih ediyorum, ister samsung alın ister bunu.

Kanka ben MSI'ın kendi sitesindekini indirdim kurdum. Fakat kurduktan sonra fark ettimki. Aynı BIOS sürümünü tekrar kurmuş oldum. Zaten bilgisayarda geldiği zamanki kurulu olan BIOS oydu. Ayrıca şeyden şüpheleniyorum BIOS güncelledikten sonra bilgisayarım aşırı ısınıyor diye düşünüyorum.

Kanka baktınmı termal macuna ne durumda?

Kanka ben MSI'ın kendi sitesindekini indirdim kurdum. Fakat kurduktan sonra fark ettimki. Aynı BIOS sürümünü tekrar kurmuş oldum. Zaten bilgisayarda geldiği zamanki kurulu olan BIOS oydu. Ayrıca şeyden şüpheleniyorum BIOS güncelledikten sonra bilgisayarım aşırı ısınıyor diye düşünüyorum.

Kanka baktınmı termal macuna ne durumda?
Macun kurumuş diyor herkes bugün amazondan indirimden aldım arctic mx6 galiba, laptop için baya iyi diyorlar da. Halihazırda kasa sistem var bunu aslında bir nevi iş için aldım. Henüz çok ısınmadı, benzer bir durumda açar macunlarım direkt.
Uğraştıran bir laptop hp victus 4060 almadığıma pişman etti açıkçası ama satılır yani.
Servislik olmazsak iyidir.

Macun kurumuş diyor herkes bugün Amazon'dan indirimden aldım Arctic MX6 galiba, laptop için bayağı iyi diyorlar da. Halihazırda kasa sistem var bunu aslında bir nevi iş için aldım. Henüz çok ısınmadı, benzer bir durumda açar macunlarım direkt.
Uğraştıran bir laptop HP Victus 4060 almadığıma pişman etti açıkçası ama satılır yani.
Servislik olmazsak iyidir.

Bilgisayar boşta veya Chrome'de gezinirken oluşan bu sıcaklık normal mi?

1692143059896.png

Ram bu

bios update yapmayı bilmiyorsanız mutlaka yöntemlere bakın,
yine msi driver sitesinde

kendi rami samsung diyorlar, ama birebiri olanda da crucial tercih edilmiş. crucial ram ssd olarak ben tercih ediyorum, ister samsung alın ister bunu.
Kanka son iki sorum daha var chipset driveri ve amd ekran kartı driverini nerden buldun birde aistem boştayken kaç gb ram harcıyor?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı