MSI Bravo 15 alınır mı?

Bütçe
40.000
Kötü cihaz hocam.

Bunu al.

Kötü cihaz hocam.

Bunu al.

Bütçe yeterse Nitro 16, yetmezse Victus 16'ya bakın.

Bu bilgisayarı iş için kullanmayı düşünüyorum, IT ile uğraştığım için azami 32 GB RAM desteğinin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Hem plastik kasa olması bana pek güven vermiyor. Onun dışında Acer'in pil ömrü ve performans açısından daha iyi olduğunu kabul ediyorum. Ama emin olamıyorum.
Ayrıca bir soru soracağım, neden MSI Bravo 15 kötü cihaz hocam?

Bu bilgisayarı iş için kullanmayı düşünüyorum, IT ile uğraştığım için azami 32 GB RAM desteğinin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Hem plastik kasa olması bana pek güven vermiyor. Onun dışında Acer'in pil ömrü ve performans açısından daha iyi olduğunu kabul ediyorum. Ama emin olamıyorum.
Ayrıca bir soru soracağım, neden MSI Bravo 15 kötü cihaz hocam?
Acerin yanında kötü hocam kalite bakımından. Ayrıca 32 gb ram desteği bilgisine nereden ulaştınız?

Acer'in yanında kötü hocam kalite bakımından. Ayrıca 32 GB RAM desteği bilgisine nereden ulaştınız?

İnternette detaylı bilgiye ulaşamadım fakat kaynağını tam olarak hatırlamamaktayım, bir satıcının soru cevap bölümünde böyle bir bilgi verdiğini okumuştum. Azami RAM desteğinin 64 GB olduğundan emin olsaydım almaktan çekinmezdim. Fakat hem plastik olması hem azami RAM desteğinden emin olamamak beni çok arada bırakıyor.

İnternette detaylı bilgiye ulaşamadım fakat kaynağını tam olarak hatırlamamaktayım, bir satıcının soru cevap bölümünde böyle bir bilgi verdiğini okumuştum. Azami RAM desteğinin 64 GB olduğundan emin olsaydım almaktan çekinmezdim. Fakat hem plastik olması hem azami RAM desteğinden emin olamamak beni çok arada bırakıyor.
32 olmasının mümkünatı yok gibi geliyor. Yanlış bilgidir bence.

32 olmasının mümkünatı yok gibi geliyor. Yanlış bilgidir bence.

Burada satıcı soru cevap bölümünde azami RAM hakkında 32 GB RAM diye belirtmiş.

Burada satıcı soru cevap bölümünde azami RAM hakkında 32 GB RAM diye belirtmiş.
Acerin sitesinde de 32gb'a varan ram diyor ancak bana mantıklı gelmedi bu.

Burada victus için de 32 yazıyor ancak 64 olmaması için bir sebep yok yazmış Recep baltaş.

Alacaksan burdan al sepette 40.500.
Attığım trendyol linkinin satıcısı başkaymış. Bu Acer 16'ları teknorya getirdi diye tahmin ediyorum. O yüzden ordan almak daha mantıklı bence.

Geri
Yukarı