MSI Bravo 15 B5DD-208xtr alınır mı?

Bütçe
13000
Son düzenleyen: Moderatör:
Arta kalan bütçe için 8 GB RAM daha düşünüyordum MSI 16 GB yapmak mı Acer 8 GB mı sizce?

Açıkçası NVIDIA'ya daha yakın bakiyorum ve performans olarak az da olsa Acer önde. Karar size kalmış aslinda, eğer Valorant gibi FPS ağırlıklı oyunlar oynayacaksaniz 16 GB RAM'li MSI daha iyi olur.

Açıkçası NVIDIA'ya daha yakın bakiyorum ve performans olarak az da olsa Acer önde. Karar size kalmış aslinda, eğer Valorant gibi FPS ağırlıklı oyunlar oynayacaksaniz 16 GB RAM'li MSI daha iyi olur.

Hocam sizce Lenovo Ideapad Gaming 3 modelini 16 GB RAM ile satın almak mı yoksa Msi Bravo 15 RX5000M modelini 8 GB RAM ile satın almak mı daha mantıklı olur?

Hocam sizce Lenovo Ideapad Gaming 3 modelini 16 GB RAM ile satın almak mı yoksa MSI Bravo 15 RX5000M modelini 8 GB RAM ile satın almak mı daha mantıklı olur?

Ideapad'in hangi modeli hocam atar misiniz?

RX5500M tabii ki de hocam RTX 3050'ye yakin seviyede bir kart.

Hocam peki RX 5500M modeli GTA 5 gibi oyunlarda 8 GB RAM ile ciddi FPS düşmesi yaşatır mı yoksa bir süre beni idare edebilir mi? İleride 8 GB RAM takmayı düşünüyorum tabii ama şu aralar bütçem biraz kısıtlı. FiveM gibi oyunlarda 8 GB RAM'li RX 5500M kullanırsam işimi görür mü?

Geri
Yukarı