MSI Bravo 15 B5DD-208XTR vs Lenovo Ideapad Gaming 3 82K100CTTX

MSI servisinin kaç TL RAM taktığını nereden öğrenebilirim peki ileride almam gerekirse.

Kendilerini arayip sorabilirsiniz, hem garanti durumunuda öğrenmiş olursunuz.

Kendilerini arayip sorabilirsiniz, hem garanti durumunuda öğrenmiş olursunuz.
Hocam arayıp sordum RAM veya SSD yükseltmelerinde cihaza zarar vermediğiniz takdirde garanti bozulmuyormuş. Muhtemelen MSI alırım, almışken GPU bir tık iyi olsun GTX 1650 biraz eskiyor diye düşünüyorum.
Yalnız tek sıkıntım klavye kalitesi ve ekran parlaklığı. MSI ekran parlaklığının az veya çok olup olmadığını gösterebilecek bir bilgi var mı? Başka bir cihaz almıştım onun ekran parlaklığı bana düşük gelmişti mesela. Var mıdır bir yolu

Hocam arayıp sordum RAM veya SSD yükseltmelerinde cihaza zarar vermediğiniz takdirde garanti bozulmuyormuş. Muhtemelen MSI alırım, almışken GPU bir tık iyi olsun GTX 1650 biraz eskiyor diye düşünüyorum.
Yalnız tek sıkıntım klavye kalitesi ve ekran parlaklığı. MSI ekran parlaklığının az veya çok olup olmadığını gösterebilecek bir bilgi var mı? Başka bir cihaz almıştım onun ekran parlaklığı bana düşük gelmişti mesela. Var mıdır bir yolu.

%51 SRGB'ye sahip hocam yanlış bakmadiysam: MSI Bravo 15 review - RDNA finds its way into the laptop world | LaptopMedia.com Lenovo'da %100sRGB var.

Laptopun kodunu bulup internetten ozelliklerine bakabilirsin. Direkt bakabildigin bir uygulama var mı onu bilmiyorum ama.
Biraz sRGB & nit değerlerini vs. araştırdım insanlar genellikle 250 için düşük diyorlar. Bu Lenovo Ideapad Gaming 3 modelinin nit ve srgb değerleri tam olarak nasıl yeterince parlaklık hissiyatını verir mi? Gaming laptop kullanayım diye kısık parlaklıkta ekrana da bakmayı istemiyorum.

Biraz sRGB & nit değerlerini vs. araştırdım insanlar genellikle 250 için düşük diyorlar. Bu Lenovo Ideapad Gaming 3 modelinin nit ve sRGB değerleri tam olarak nasıl yeterince parlaklık hissiyatını verir mi? Gaming laptop kullanayım diye kısık parlaklıkta ekrana da bakmayı istemiyorum.

%100sRGB var hocam Lenovo'da gayet yeterli gelecektir kendimde kullanıyorum.

Geri
Yukarı