Çözüldü MSI Bravo 15 C7VE sürücüler yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qrashh

Attopat
Daha fazla  
FreeDOS MSI Bravo C7ve kullanıcısıyım. Windows 11'de çok sıkıntı yaşıyorum. Windows 10 kurmak istiyorum fakat daha önce 10 ya da 11 kurduğumda sürücüleri indirirken sorunlar yaşadım. PC'nin kendi sitesinden indirsem bile driverlar yüklenmiyordu. Şu an bir bilgisayarcıya yaptırdığım şekilde kullanıyorum ve Windows 10 yüklemek istiyorum. Aynı sorunları yaşar mıyım?

Çözüm
Zamanınız varsa en bastan temiz kurulum yapalım. Windows ekranı geldiginde flash bellegi cekin.
Tamamdır. Yapıyorum hemen.

Zamanınız varsa en bastan temiz kurulum yapalım. Windows ekranı geldiginde flash bellegi cekin.
Bu hariç hepsi bekleyen yükleme de. Birde bilgisayar İlk açıldığında ses geliyordu ama şuan hoparlörü görmüyor.

@GFYT yükleniyor %0'da kaldı.

Güvenli modda başlatarak güncellemeleri tamamladım. Ben sorunumu bu şekilde çözdüm.

Bu hariç hepsi bekleyen yükleme de. Birde bilgisayar İlk açıldığında ses geliyordu ama şuan hoparlörü görmüyor.

Güvenli modda başlatarak güncellemeleri tamamladım. Ben sorunumu bu şekilde çözdüm.

Dosya Ekleri

• IMG20240414032458.jpg
    IMG20240414032458.jpg
    173,8 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG20240414032458.jpg
    IMG20240414032458.jpg
    173,8 KB · Görüntüleme: 2
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Bu hariç hepsi bekleyen yükleme de. Bir de bilgisayar ilk açıldığında ses geliyordu ama şu an hoparlörü görmüyor.

Sorunun cozuldugune sevindim hocam, o yükleme ekranındakiler güncellemeler onları mutlaka yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı