MSI BRAVO 15 vs ASUS ROG STRIX G15 vs ASUS TUF F15 FX516PC-HN022T

Emrw

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bunlardan birisini alacağım.
Fiyatlarının çok pahalı olduklarını biliyorum. Elden almak zorundayım.

Bunlardan birisini alacağım.
Fiyatlarının çok pahalı olduklarını biliyorum. Elden almak zorundayım.
İlla elden almanız gerekiyorsa MSI derim. TUF çok güzel fakat işlemcisi 4 çekirdekli. 14 Bin verip 4 çekirdekli işlemci almak ne kadar mantıklı olabilir? ROG da iyidir gayet kaliteli. Fakat galiba bu 1650 modelinde 25 MS panel var. 25 ms çok fazla gibi. Rekabetçi oyunlarla işiniz yoksa tercih edilebilir. Bu arada RX 5500M, son güncelleme ile 3050 yi geçiyor diye bir konu vardı forumda. Daha yeni konu araştırabilirsiniz. Eğer geçerse kesinlikle MSI. Geçmese de bu üçü arasından msı f/p olarak en iyisi.

İlla elden almanız gerekiyorsa MSI derim. TUF çok güzel fakat işlemcisi 4 çekirdekli. 14 Bin verip 4 çekirdekli işlemci almak ne kadar mantıklı olabilir? ROG da iyidir gayet kaliteli. Fakat galiba bu 1650 modelinde 25 MS panel var. 25 ms çok fazla gibi. Rekabetçi oyunlarla işiniz yoksa tercih edilebilir.
Fazla rekabetçi oynamam, arada BF1 ve CoD oynarım. Rog'u raminden ve ekran kartından dolayı pek sevemedim.
Bravo 15'de Dragon Center vardı değil mi?

Fazla rekabetçi oynamam, arada BF1 ve CoD oynarım. Rog'u raminden ve ekran kartından dolayı pek sevemedim.
Bravo 15'de Dragon Center vardı değil mi?
Hocam ekran kartı 1650 fakat 2021 model. Yani 1650Ti ile aynı performansı veriyor. Ucuz olmasının sebebi ismi zaten 1650. RAM de arttırılabilir. MSI'da Dragon Center var mı tam bilmiyorum onu @Radeon RX 5500M hocam daha iyi bilir. MSI konusunda her şeyi sorabilirsiniz :)

Geri
Yukarı