MSI Bravo 15 vs IdeaPad Gaming 3

Şu an baktıklarm da en ucuz bu fiyatta var onun haricinde Ideapad 9000TL Acer Nitro'lar daha ucuz
Şimdi insanlar Acer Nitro önermeye başladı bir bakımdan parça konusunda çok kötü diyorlar dı alınır mı ki Acer Nitro MSI yerine

Alınmaz kesinlikle, serin ve daha güçlü bravo dururken Acer onun getir götürünü yapar.

Tamamdır teşekkürler nedense bu modelin testini hiç bulamadım youtube da

Almanız gereken modeli bırakayım yine:
2021 Bravo 15 > 1650 Ti IdeaPad/Nitro > 2020 Bravo 15
Genel laptop performansı olarak.

2020 bravoda 1650 Ti'dan fersah fersah öndedir. Isınıyor diye hiç şikayet duymadım şu ana kadar.

Tamamdır teşekkürler nedense bu modelin testini hiç bulamadım youtube da
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
11400H RTX 3050'li tuf ile karşılaştırıyor.
TUF biraz daha sıcak intel olduğu için

Şu an baktıklarm da en ucuz bu fiyatta var onun haricinde Ideapad 9000TL Acer Nitro'lar daha ucuz.
Şimdi insanlar Acer Nitro önermeye başladı bir bakımdan parça konusunda çok kötü diyorlar dı alınır mı ki Acer Nitro MSI yerine.

Bence 7 8 bin TL civarında bir Nitro herkesin işini görür paran da cebinde kalır.

Yalnız buradaki bravo da ryzen 7 5800h var senin attığında ise ryzen 5 5600h performans değişikliği olur mu
Şuanlık paramın cebimde kalması için uğraşmıyorum az da olsa daha fazla para verip sağlam bir şey almak istiyorum

Yalnız buradaki bravo da ryzen 7 5800h var senin attığında ise ryzen 5 5600h performans değişikliği olur mu
Şuanlık paramın cebimde kalması için uğraşmıyorum az da olsa daha fazla para verip sağlam bir şey almak istiyorum
5600H ve 5800H arasındaki performans farkı minimal olacaktır hele ki oyunlarda.
3050 TUF'a da bakabilirsiniz biraz gürültülü veya sıcak kullanabilirim diyorsanız. Çünkü daha çok FPS veriyor gördüğünüz gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı