MSI BRAVO 15 vs MSI Alpha 15

Bilgisayarı ilk aldığınızda içte kontrol bandı var mıydı ve ışık sızması var mı hiç bilgisayarda? Bir de bantta MSI mi yazıyor IISI mı?
bant yoktu ışık sızması yok denecek kadar az hiç farketmiyorum bile ve arkadaşın dediği gibi IISI yazıyor yeni üretimlerde bendede öyle yazıyodu.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 40
bant yoktu ışık sızması yok denecek kadar az hiç farketmiyorum bile ve arkadaşın dediği gibi IISI yazıyor yeni üretimlerde bendede öyle yazıyodu.
IPS glow oluyormuş sanırım bendeki ışık sızması. İade etmekle mi uğraşmalıyım böyle devam mi etmeliyim kararsızım. Kontrol bandı olayı içimi rahatlattı biraz en azından.

IPS glow oluyormuş sanırım bendeki ışık sızması. İade etmekle mi uğraşmalıyım böyle devam mi etmeliyim kararsızım. Kontrol bandı olayı içimi rahatlattı biraz en azından.

Ya günlük kullanım amacına göre etkiliyorsa seni tabii ki iade et hakkın bu ama yok fark ettirmiyorsa sadece açılış kapanışta belli ediyorsa hiç uğraşma bile. Ben fotoğraf veya videoyla uğraşmayacağım kodlama için kullanıyorum o yüzden sıkıntı yaratmıyor mesela.

Ya günlük kullanım amacına göre etkiliyorsa seni tabii ki iade et hakkın bu ama yok fark ettirmiyorsa sadece açılış kapanışta belli ediyorsa hiç uğraşma bile. Ben fotoğraf veya videoyla uğraşmayacağım kodlama için kullanıyorum o yüzden sıkıntı yaratmıyor mesela.
IPS glow donanım sorunu sayılmıyor ve iade kabul etmiyorlar tarzı şeyler konuşulmuş başka başlıklarda. İade hakkı doğuruyor mu bu durum bana emin misiniz?

14 gün içinde sebep belirtmeden iade edebiliyorsun. Yasalarla sabit hakkın hiçbir sorun yaşamazsın.
Şikayetvara yazdım. Arayıp iade alacaklarını, daha hızlı olması için kusurlu ürün dışında bir seçenek seçmemi söylediler. İstersen kusurlu ürünü de secebilirsin ama Trendyol onay istediği için onu seçince 1 2 haftaya uzuyor iade, başka bir şey seçersen 2 güne iade alırsın dediler. Başka bir şey seçsem sonrasında sıkıntı olur mu sizce? Çok soru sordum ama konu hakkında bilgili olduğunuz için. :)

Şikayetvara yazdım. Arayıp iade alacaklarını, daha hızlı olması için kusurlu ürün dışında bir seçenek seçmemi söylediler. İstersen kusurlu ürünü de secebilirsin ama Trendyol onay istediği için onu seçince 1 2 haftaya uzuyor iade, başka bir şey seçersen 2 güne iade alırsın dediler. Başka bir şey seçsem sonrasında sıkıntı olur mu sizce? Çok soru sordum ama konu hakkında bilgili olduğunuz için. :)

Dedikleri gibi başka bir şey seçebilirsin. Tabii değişim isteyip istemediğini de belirtmen gerek. Bildiğim kadarıyla iade ve değişim farklı süreçler farklı işlemler gerektiriyor. Kusurlu ürün seçmen şirket için de kötü bir istatistik olarak geçer kayıtlara o yüzden böyle bir şey istemiş olabilirler. Sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Trendyol gpn teknolojiden aldım, ve bende sadece sol altta ışık sızması var. (sizin sağ alttaki boyutunda), o sorunu servise sorun söyleyin önce. Onlar araya girdiklerinde daha rahat iade veya değişim alırsınız.
GpnPlus mi Gpn teknoloji miydi satıcı acaba
Düşünmeden Alpha 15 alabilirsin ben kullanıyorum yaklaşık 1 aydır hiç problem yaşamadım.
Hangi site ve firmadan aldınız acaba

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı