MSI Bravo 15'e nasıl OC yapılır?

267305

Hectopat
Merhaba değerli üyeler bilen kişiler vardır ben iki tane laptop kullanıcısıyım. Birincisi GE76 Raider.
İkincisi Lenovo idi, fakat Lenovo'yu geçen gün değiştirdim ve yerine tekrardan MSI cihaz aldım Ryzen işlemci ve ekran kartlı modelini hep merak ettiğim için. Fakat şöyle bir sıkıntı ile karşı karşıya kaldım bilen arkadaşlar destek olursa sevinirim. GE76 Raider cihazım'da overclock yapabiliyorum hatta Lenovo'da bile kısmen (Ryzen Control uygulaması ile) yapabiliyorum ama bu cihazda harici ekran kartıma hiçbir işlem yapamıyorum. Hatta Dual GPU olayını bile yapamıyorum. Afterburner'da yön simgeleri ileri geri hareket etmiyor. Bu cihaza overclock yapılabiliyor ise desteklerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Değerli üyeler yardım edecek kimse yok mu?

Arkadaşlar hiç kimse yok mu yardım edecek?

Son düzenleme:
Sıcaklıklarınız iyi ise MPT (More Power Tool) ile önce kilidi açıp sonrasında Adrenalin üzerinden overclock yapabilirsiniz. Aşağıdaki konuya göz atın.
MPT'yi açtıktan sonra üstteki kısımdan ekran kartını seçmeyi unutmayın.

Sıcaklıklarınız iyi ise MPT (more Power tool) ile önce kilidi açıp sonrasında adrenalin üzerinden overclock yapabilirsiniz. Aşağıdaki konuya göz atın.
MPT'yi açtıktan sonra üstteki kısımdan ekran kartını seçmeyi unutmayın.

Teşekkürler kesinlikle deneyeceğim.

Geri
Yukarı