MSI Bravo 17 10000₺!

Hocam legion 5 icin bekleyecegim sanırım. Hepsiburada da su an fiyatı 12300 tl. Düşer diye bekliyorum ama düşer mi acaba 😅
Hocam daha aşağısını göreceğini ben düşünmüyorum. Fırsatınız varsa alın Legıon 5 geçin derim. Şu anki fiyatı harika ötesi ve piyasanın çok altında. Dediğim gibi varsa fırsatınız alın geçin. Soğutması efsane, işlemci + ekran kartı kombinasyonu harika, fiyatı müthiş. Bu fiyata Acer Nitro5 2060 var ki soğutması bunun kadar efsane değil. Aynı zamanda işlemcisi de düşük. Yani bu alet bu fiyata harika.

GTX 1660 Ti ekran karından güçsüz, 1650 Ti modelinden güçlü bir ekran kartı modelidir. MSI Bravo 17 eğer AAA oyunları Ultra ayarlarda oynamayacağım bana; orta - yüksek yeter diyorsanız her türlü alınır. @Radeon RX 5500M hocam siz ne düşünüyorsunuz?
Hala ultra da iş yapıyor, ama uzun ömrü olmaz. 4 sene ömür biçiyorum.
Tam alacaktım ki 120 hz ve almanya olması beni vazgeçirdi 😅

Hocam Msi Bravo 17 modeli uzer mi tavsiye eder misiniz ? Rx 5500m gtx 1660ti dan güçlü müdür?
Ederim.
Hocam legion 5 icin bekleyecegim sanırım. Hepsiburada da su an fiyatı 12300 tl. Düşer diye bekliyorum ama düşer mi acaba 😅
Sanmıyorum hocam bu zaten düşmüş fiyat.

Hala ultra da iş yapıyor, ama uzun ömrü olmaz. 4 sene ömür biçiyorum.
İyiymiş hocam gerçekten hala ultra ayarlarda iş yapıyorsa. Ama dediğiniz gibi ömrü pek uzun olmaz 4 yıl maksimum. Bu fiyata legion varken eğer maddi yönden sıkıntı olmaz ise Legion alınmalı her türlü ama eğer anca yetiyorsa MSI Bravo da üzmez sizi @mhmmdarslan .

İyiymiş hocam gerçekten hala Ultra ayarlarda iş yapıyorsa. Ama dediğiniz gibi ömrü pek uzun olmaz 4 yıl maksimum. Bu fiyata Legion varken eğer maddi yönden sıkıntı olmaz ise Legion alınmalı her türlü ama eğer anca yetiyorsa MSI Bravo da üzmez sizi @mhmmdarslan.

11k ve üstüne Bravo 17 önermiyorum hocam, hatta 11 bile fazla. Her ne kadar güzel dursa da 4 GB VRAM ile geliyor.

Hocam Legion 5 için bekleyecegim sanırım. Hepsiburada'da su an fiyatı 12300 TL. Düşer diye bekliyorum ama düşer mi acaba 😅

1618496880053.png

Düşecek gibi görünmüyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı