MSI bravo 2021 modeli alınabilir mi?

Bütçe
max 12-13k civarı
Hocam 14 inç biraz küçük geliyor ama alttakine elbette bakacağım. 3050 Ti nasıl bir FPS değeri veriyor bilginiz var mıdır; bildiğimiz modellerden(1660 Ti gibi) nasıl bir üstünlüğü vardır acaba?
Oyuna göre değişiyor. Çok VRAM isteyen oyunlar 1660Ti yeniyor. Az vram isteyen oyunlarda 3050Ti 1660Ti'ı baya geçiyor. Espor oyunları vram istemez ama ac valhalla gibi oyunlarda 3050ti vramsizlikten performans kaybediyor. 1660Ti'da 6 3050Ti'da 4gb vram var

Oyuna göre değişiyor. Çok VRAM isteyen oyunlar 1660 Ti yeniyor. Az VRAM isteyen oyunlarda 3050 Ti 1660 Ti'ı bayağı geçiyor. Espor oyunları VRAM istemez ama AC Valhalla gibi oyunlarda 3050 Ti vramsizlikten performans kaybediyor. 1660 Ti'da 6 3050 Ti'da 4 GB VRAM var.

Anladım hocam yardımlarınız için teşekkürler.

O zaman bravo 15 alınır.

Büyük ihtimalle bravo 15 alacağım gibi f/p ve isteklerim-amaçlarım doğrultusunda daha iyisini bulamazsam.

AMD fanboyunu etiketleyelim o zaman. 🤪
@Radeon RX 5500M

AMD bey bu fiyata önerir misiniz acaba bu bilgisayarı, yoksa daha iyi fiyat mı beklemeliyiz?
Bravo 2021 modeli 9500'di dün, yapacak bir şey yok hocam indirim bekleyebilirsiniz belki.

Hocam şunu eklemeyi unutmuşum bu alacağım bilgisayarın beni bir minimum 4 sene götürmesi lazım, bundan dolayı MSI'a yöneliyorum biraz. Teknik desteğinin garantisinin ve dayanıklılığının(sadece düşme çarpma vb. olaylardan bahsetmiyorum) iyi olduğunu bildiğiniz marka varsa onlara da baksam iyi olur gibi.

Son düzenleme:
AMD bey bu fiyata önerir misiniz acaba bu bilgisayarı, yoksa daha iyi fiyat mı beklemeliyiz?

Hocam şunu eklemeyi unutmuşum bu alacağım bilgisayarın beni bir minimum 4 sene götürmesi lazım, bundan dolayı MSI'a yöneliyorum biraz. Teknik desteğinin garantisinin ve dayanıklılığının(sadece düşme çarpma vb. olaylardan bahsetmiyorum) iyi olduğunu bildiğiniz marka varsa onlara da baksam iyi olur gibi.
... Hocam Asus ROG önerdim TUF değil, ROG'un Bravo kasadan daha dayanıklı olduklarını biliyorsunuzdur umarım. Üst segment kasalar bunlar, bravo giriş seviyesi.
Acer iyi olmayabilir evet o açıdan. Ama Asus MSI'la aynıdır veya daha iyidir.

Guzel bir cihaz hocam. Ancak fiyati bence bir tik pahali. 15-16 arasina bu cihazi onerebilirim.

Guzel bir cihaz hocam. Ancak fiyati bence bir tik pahali. 15-16 arasina bu cihazi onerebilirim.
22.1'i bekliyordum kalkmış satıştan bu da onun gibi sağlam mı? Siz ne düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı