MSI Command Center açılmıyor

TUOR

Hectopat
Merhabalar, MSI Command Center üzerinden kasa fanlarımı kontrol ediyordum. Aktif olarak kullanıyordum yani. Son deneyişimde açılmadı program. Yükleme ekranında takılı kalıyor. Sonra silip tekrar kurayım dedim fakat sitesine girip indirmek istediğimde anakartım için Command Center desteğini göremiyorum. Win10 64 Bit seçince Command Center görünmüyor fakat Win7 64 Bit seçince ise indirmek için uygun görünüyor. Bu seçenekten indirip kurduğumda tabii ki çalışmıyor.

Kasa fanlarım PC boşta iken çalışmıyor. Oyunlarda manuel olarak ayarlıyordum. Bu ayarlamayı başka bir şekilde yapma şansım var mı?

Anakartım B450M Mortar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Store den indirmeyi deneyebilirmisiniz?MSI bütün programlarını store ye taşımaya çalışıyor. Bendede z370 var Windows Store den indirdim. 1 tane sdk kurduruyor sonra sorunsuz çalışıyor.

Dragon Center deneyin birde. MSI Dragon Center olarak yeniledi. Anakartım desteklememesine rağmen sorunsuz kullanabiliyorum.

Windows Store den indirmeyi deneyebilirmisiniz?MSI bütün programlarını store ye taşımaya çalışıyor. Bendede z370 var Windows Store den indirdim. 1 tane sdk kurduruyor sonra sorunsuz çalışıyor.
Dragon center mı kurdunuz siz Windows Storedan ?

Dragon Center deneyin birde. MSI Dragon Center olarak yeniledi. Anakartım desteklememesine rağmen sorunsuz kullanabiliyorum.

Deneyeceğim sonucu yazarım.

Ben bunu kullanıyorum
Ekran Alıntısı.PNG

Screenshot_1.png

Dragon Center yükledim fakat bu sadece monitör görevi görüyor herhangi bir müdahalede bulunamıyoruz fanlara.

Anakarta bağlı olan 3 fanım var. İkisi önde, birisi egsoz fanı. Öndekiler şuan çalışmadığı için burda görünmüyor bile.

User Scenario sonrada özelleştir seçeneğine girin. Orada fan hızlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Hocam dediğiniz gibi ayarladım şuan kontrol edebiliyorum. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

hocam bios sürümünüz nedir acaba ?

Bios sürümüm 7B89v1B. Üzerine 2 sürüm daha çıktı ama ben zamanında güncelleyip denediğimde 30 saniyede bir mavi ekran yiyordum. Biosu eski sürüme döndürünce düzelmişti. O zamandan beri güncellemedim daha. En büyük beklentim sorunsuz kullanmak olduğu için güncellemeler falan çok umrumda değil açıkcası :)

Yeni konular

Geri
Yukarı