MSI Cooler Boost açma

İkimizin dediği aynı şey zaten. Ben de kullandığınız ürüne ait destek kısmından aldım linkini. Microsoft store'dan indirilmesi tavsiye edilmiş. Buyurun link burada;

Dediğim gibi microsoft store üzerinden indirmeyi deneyin.

Eğer zaten microsoft store üzerinden indirmeyi denediyseniz ve yükleme takıldıysa temiz kurulum yapmanız gerekebilir.

Öncelikle görev çubuğunun sağ alt tarafından gizli simgeleri göstere tıklayın. Sonra dragon centerın üzerine sağ tıklayıp "çıkış"a tıklayın.

Daha sonra program ekle veya kaldır bölümünden dragon center'ı silin.

İlk adımı daha önce yaptıysanız veya dragon center zaten yüklü değilse ilk adımı atlayarak bu adıma geçin.

Dosya gezginini açın. Görünüm sekmesinden gizli öğeler kutucuğuna tik atın.

Daha sonra windowsun kurulu olduğu sürücünüzdeki program data klasörünü açın. Buradan MSI klasörüne girin ve Dragon Center klasörünü silin.

Bu adımları tamamladıktan sonra yüklemeyi gerçekleştirin.

18:02 Güney Yazarın dediği ini indirdim. Bu dizüstüyle uyumlu değil diyor.
İkimizin dediği aynı şey zaten. Ben de kullandığınız ürüne ait destek kısmından aldım linkini. Microsoft store'dan indirilmesi tavsiye edilmiş. Buyurun link burada;

Dediğim gibi microsoft store üzerinden indirmeyi deneyin.

Eğer zaten microsoft store üzerinden indirmeyi denediyseniz ve yükleme takıldıysa temiz kurulum yapmanız gerekebilir.

Öncelikle görev çubuğunun sağ alt tarafından gizli simgeleri göstere tıklayın. Sonra dragon centerın üzerine sağ tıklayıp "çıkış"a tıklayın.

Daha sonra program ekle veya kaldır bölümünden dragon center'ı silin.

İlk adımı daha önce yaptıysanız veya dragon center zaten yüklü değilse ilk adımı atlayarak bu adıma geçin.

Dosya gezginini açın. Görünüm sekmesinden gizli öğeler kutucuğuna tik atın.

Daha sonra windowsun kurulu olduğu sürücünüzdeki program data klasörünü açın. Buradan MSI klasörüne girin ve Dragon Center klasörünü silin.

Bu adımları tamamladıktan sonra yüklemeyi gerçekleştirin.
Bilgisayarım gf65 thin 9sd, yine de indireyim mi bu linktekini

O zaman ben yanlış modele bakıyorum. Laptopunuzun tam modelini belirtebilir misiniz? Eğer bilmiyorsanız laptopunuzda mevcut olan ekran kartını belirtebilir misiniz? GF65 Thin'in farklı modelleri mevcut çünkü.

Düzenleme

9sd modeli için hemen bakıyorum.

Gizli simgeleri göster diyince dragon center çıkmıyor şu an ama microsoft storeden indirdim az önce
O zaman ben yanlış modele bakıyorum. Laptopunuzun tam modelini belirtebilir misiniz? Eğer bilmiyorsanız laptopunuzda mevcut olan ekran kartını belirtebilir misiniz? GF65 Thin'in farklı modelleri mevcut çünkü.
MSİ GF65 Thin 9SD i5 9300h, gtx 1660ti, 8 gb ram, 512gb ssd

Gizli simgeleri göster diyince dragon center çıkmıyor şu an ama microsoft storeden indirdim az önce
O zaman 1.2.1704.2601 versiyonundan sonraki bir sürüm kurmuşsunuz. Bu sürümden sonrakiler konfigürasyon dosyalarını kendileri siliyor zaten. Sorun bundan da kaynaklı değil demek ki. Son attığım linki bir deneyin bakalım.

Bu linke girip Utility kısmından indirebilirsiniz.
Oradan da indirdiydim az önce sanki, kaldirakemre dememiş miydi onu olmadıydı diye hatırlıyorum.
Az önce indirmiştim ama tekrar deniyorum söylediğiniz için. ekrandakini indiriyorum.
O zaman 1.2.1704.2601 versiyonundan sonraki bir sürüm kurmuşsunuz. Bu sürümden sonrakiler konfigürasyon dosyalarını kendileri siliyor zaten. Sorun bundan da kaynaklı değil demek ki. Son attığım linki bir deneyin bakalım.

setup olanı kuruyorum doğru mudur
Çalıştır mı, tümünü ayıkla mı diyeyim
Yüklenmiyor

Dosya Ekleri

• 2020-06-02 (1).png
    2020-06-02 (1).png
    43,8 KB · Görüntüleme: 35
  • 2020-06-02 (2).png
    2020-06-02 (2).png
    22,8 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Garip cidden anlayamadım sorunu. Bir hata mı veriyor yoksa önceki gibi takılıyor mu?
Bilgisayarınızda valorant veya vanguard yazılımını kullanan başka herhangi bir oyun yüklü mü? Vanguard'ın sıkıntı yarattığına dair birkaç şikayet gördüm.

Garip cidden anlayamadım sorunu. Bir hata mı veriyor yoksa önceki gibi takılıyor mu?
Bilgisayarınızda valorant veya vanguard yazılımını kullanan başka herhangi bir oyun yüklü mü? Vanguard'ın sıkıntı yarattığına dair birkaç şikayet gördüm.
bilmiyorum o yazılımları kullanan uygulama var mı. Nasıl bakacağım var mı yok mu diye
ınstall diyorum kapanıyor bişey yüklemiyor. İlk indirdiğimde install yaptıktan sonra yüzde 99da kalmıştı. Bu ikinci indirmemdi ama olmadı

Geri
Yukarı