MSI Core frozer XL ve Be Quiet Dark rock Pro4 nerede bulunur?

Taha Özdemiir

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Organizatör - Koordinatör
Arkadaşlar, bu ürünlerden birini alıp sisteme takacağım. Fakat ikisini de Türkiye'de bulamıyorum. Nerede bulabilirim veya Amazon'dan alsam bana ne kadara gelir? Vergisi ve kargosuyla bu ürüne Amazon üzerinden ne kadara ulaşabilirim?

Bildiğim kadarıyla Amazon sattığı ürünleri vergi fiyatı ile satıyor. Yani ekstra bir para ödemiyorsunuz vergi için.
Ama satıcı Amazon olmalı.

Hem amazon.com hem amazon.de üzerinden bakabilirsin.
Mesela Be Quiet 72€ herşey dahil.
Ek Açıklama 2020-03-18 174854.png

Hem amazon.com hem amazon.de üzerinden bakabilirsin.
Mesela Be Quiet 72€ her şey dahil.
Eki Görüntüle 516385

Bu ikinci el büyük ihtimalle, ben sıfırını deposit ve kargo dahil şu an 100 Euro'ya getirtebiliyorum ve Amazon'dan ucuza geliyor her şeyiyle. Burda 730 TL'ye gelirken Amazon usa üzerinde 932 yazıyor.

İkinci el değil. Sıfır. Ücretsiz kargo. Sadece ürün fiyatı ve vergi ödüyorsunuz.
Kasa ile uyumlu olup olmadığını boyutlarını iyice kontrol etmişsinizdir sanırım. RAM üzerine denk gelmesi, sığmaması gibi durumlar yaşanabiliyor. Büyük bir soğutucu çünkü.

Son düzenleme:
İkinci el değil. Sıfır. Ücretsiz kargo. Sadece ürün fiyatı ve vergi ödüyorsunuz.
Kasa ile uyumlu olup olmadığını boyutlarını iyice kontrol etmişsinizdir sanırım. RAM üzerine denk gelmesi, sığmaması gibi durumlar yaşanabiliyor. Büyük bir soğutucu çünkü.

Ramlerim düşük profil ve zaten kaldırıp indire biliyoruz fanları. Hatta planımda en sonuncu kısmada bir fan takmak var :d.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı