Msi Core Frozr L Nasıldır?

Mr Kraken

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu soğutucuyu 2400G için almayı planlıyorum, sizce nasıl? Fiyatı 345₺.

Son düzenleyen: Moderatör:
OC yapmayacaksan almana gerek yok. Gayet iyi bir hava soğutucu. Tek fanlı bazı sıvı soğutmalardan daha iyidir diye düşünüyorum. İleride bir fan daha takarsın gayet iyi olur.

Ryzen 2400G kullanıyorum, illa ki ekstra bir soğutucu gerekmiyor. Cryorig M9a kullanıyorum, o zaman ki dolar kurundan 90 TL ye almıştım.
Cryorig M9a ve AM4 Upgrade Kiti
Yine de soğutucu almayı planlıyorsan, AM4 ile uyumluluğunu kontrol ederek, Deepcool Gammax 200T, Arctic Freezer 33 vb. 100 TL ile 150 TL arasındaki soğutucular gayet yeterli olacaktır, daha uygun fiyatlı olarak ikinci elde Wraith Spire ise en uygun seçim olacaktır.

Şu an OC düşünmüyorum. Ancak BF 1 gibi oyunlarda yapmayı düşünüyorum. Bir de işlemcim 90-95 dereceleri görüyor saçma şekilde voltaj yükseliyor. 1.375v olduğunda bu dereceleri görüyor 3.9 GHz de.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı