MSI Core Frozr L vs sıvı soğutma

Kasam, ekran kartım, anakartım her şey MSI çok performans fark ettirir mi her şeyi MSI yapmak istiyorum :=)

Peki 600 700tl felan bundan iyi sıvı soğutma var mı?

Aynı şekilde MSI her şey aşırı performans farkı var mı bununla MSI arasında.

Max 700 çıkar ona bile emin değilim bir de sıvı soğutmanın ömrü kısa oluyor kaliteli almayınca falan diyorlar doğru mu sizce?

Her şeyim MSI bununda MSI almak istiyorum ama çok performans farkı var mıdır?
Hocam aşırı bir performans farkı yok. Eğer firma olarak uyumlu olmasını istiyorsanız MSI Core Frozr L alın. Core Frozr L'de gayet kaliteli bir soğutucudur. Sokete uyup kasanıza sığdığına emin olun.

Hocam aşırı bir performans farkı yok. Eğer firma olarak uyumlu olmasını istiyorsanız MSI Core Frozr L alın. Core Frozr L'de gayet kaliteli bir soğutucudur. Sokete uyup kasanıza sığdığına emin olun.

MSI Vampiric model kasa var uyar diye tahmin ediyorum ama tekrardan kontrol edeceğim teşekkürler.
@fırat kaan bitmez ucuza alabileceğiniz en iyi sıvı soğutma; SilverStone PF240 ARGB Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu sıvı soğutma gayet kalitelidir, ben de almayı düşünüyorum. 😁 Bu kadar çıkamazsanız MSI üzmez diye düşünüyorum. 😁

700TL bile yok Max 500 var 200 falanda karttan bulsam Max 700 bulabilirim :(

MSI Vampiric model kasa var uyar diye tahmin ediyorum ama tekrardan kontrol edeceğim teşekkürler.

700TL bile yok Max 500 var 200 falanda karttan bulsam Max 700 bulabilirim :(
Çok rahat sığıyor. Core Frozr L, 155m yükseklikte bir soğutucu. Kasanız ise maksimum 167mm'ye kadar CPU soğutucu desteği sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı