MSI CoreLiquid 360r performansı düştü

Aida64 testi yaparken coretemp ile ölçtüm.

Aynı değildi hocam. Max 80 gördüm 2 ay önce yaz sıcağında o şekildeydi.

Garantisi var hocam yolladım.

Bios'u sıfırlayıp o şekilde denediğimde sonuçtan bahsettim aslında. Bios sıfırlamasıda yaptım hocam basic halde 95-100 derece gösteriyordu. Aynı soğutucudan arkadaşıma da almıştık onun ki sorunsuz devam ediyor. Aynı kasayı kullanıyoruz bu arada.

Core temp iyi ölçmüyor. Bende sizinkiyle tıpatıp aynı durumu yaşadığım için söylüyorum.

Benim 360r soğutucumda da şu an sorun var. İlk açılışta 3-4 saniye pompadan cızırtı sesi geliyor. Soğutma performansıda düştü. Amazon'dan almıştım Ne yapmam lazım? 3 aylık daha.

1450₺ Vatan'dan almıştım ilgilenen yetkili servis "Servis Point" oraya göndermişler orası da iade alınması gerektiğini söylemiş. Şu anda param iade edildi.

1450₺ Vatan'dan almıştım ilgilenen yetkili servis "servis point" oraya göndermişler orası da iade alınması gerektiğini söylemiş. Şu anda param iade edildi.

Evet bende gönderdim 1saat içinde iade kararı verilmiş. Para iadesi aldım.
@NipponChemiConKYCap yerine Arctic Liquid Freezer ARGB 360 düşünüyorum. Nasıl seçim?

Son düzenleme:
Evet bende gönderdim 1saat içinde iade kararı verilmiş. Para iadesi aldım.
@NipponChemiConKYCap yerine Arctic Liquid Freezer ARGB 360 düşünüyorum. Nasıl seçim?

Görüntüsünü beğendiysen mükemmel bir seçim. Fanların RGB'si pompaya ve borulara uymuyor bence.

Geri
Yukarı