MSI Delta 15 satışa sunuldu

Çok iyi bir batarya süresi sunacaktır.
1.9 kg çok hafif.
Fakat GPU'su 115W 3060 civarı güce sahip.
9000/9200 civarı puan alıyor TimeSpy'da.

115W 3060 8700 civarı puan alıyor OC ile 9200.
Tam ağırlığı 1.994 KG ve adaptörle beraber 2,7 KG. Düz 2 KG deseler de olurmuş. Type-C üzerinden şarj imkanı yok baktığım kadarıyla. Şu an için incelemesi hala çıkmış değil. Sadece bu videoyu buldum. Termal değerleri güzel duruyor. Ben işlemci performansı ve hafifliği için bekliyordum hocam. Ekran kartı hakkında çok fikrim yok. Bana yine de pahalı geldi.

Tam ağırlığı 1.994 KG ve adaptörle beraber 2,7 KG. Düz 2 KG deseler de olurmuş. Type-C üzerinden şarj imkanı yok baktığım kadarıyla. Şu an için incelemesi hala çıkmış değil. Sadece bu videoyu buldum. Termal değerleri güzel duruyor. Ben işlemci performansı ve hafifliği için bekliyordum hocam. Ekran kartı hakkında çok fikrim yok. Bana yine de pahalı geldi.
Böyle taşınılabilir bir cihaza neden Type-C şarj desteği koymazlar anlamıyorum.
800 dakika video izlettiğini gördüm bu inanılmaz bir değer. ( 720P video, 60Hz ve MSI Center'dan en iyi pil ayarları)
Adaptör götürmeye gerek yok gibi duruyor. İşlemci performansı gayet iyi. GPU performansı fiyatını haketmiyor.
17500/18000 maksimum diyorum 5800H için.

Böyle taşınılabilir bir cihaza neden Type-C şarj desteği koymazlar anlamıyorum.
800 dakika video izlettiğini gördüm bu inanılmaz bir değer. ( 720P video, 60Hz ve MSI Center'dan en iyi pil ayarları)
Adaptör götürmeye gerek yok gibi duruyor. İşlemci performansı gayet iyi. GPU performansı fiyatını haketmiyor.
17500/18000 maksimum diyorum 5800H için.
Açıkçası bende anlamıyorum. Bundan daha ağır laptoplarda bile var bu. Taşınabilirliğe bu kadar vurgu yapıp bunu koymamak bilerek eksik bırakmak gibi.

Gereksiz pahalı, ama şarj ömrü uzun olsun isteyenler için biçilmiş kaftan.

Kesinlikle fiyat konusuna katılıyorum. Büyük kanalların incelemeli çıktığında şarj kısmını daha iyi değerlendirebiliriz. Şu an için mükemmel duruyor. Ben fiyat konusundan dolayı eliyorum hocam.

Geri
Yukarı