MSI Dragon Center Ayarları Nasıl Sıfırlanır?

Mert1337

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Birkaç dakika önce MSI Dragon Center ayarlarına bakarken yanlışlıkla bir ayarı bozdum ve bilgisayar aniden dondu. Klavye mouse ışıkları gitti bilgisayarı ilk kasadan aç kapat yaptım, açıldı. Klavye, mouse hiçbir şey çalışmadı, sadece ekran var. Sonra yine kapat aç yaptım, şu an düzeldi gibi ama eski ayarlarıma dönmek istiyorum. Yanlışlıkla voltaj arttırdım veya düşürdüm sanırım. Nereden yaptığımı size alttaki resimde gösterdim. Yani varsayılan dedim birkaç rakam değişti gibi oldu DRAM Voltage'da. Eski ilk ayarlara nasıl dönebilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran sAlıntısı.PNG

Onu nasıl yapabilirim regeditten silebilirim?

Program Ekle/Kaldır aracında geçersiz girdileri kaldırma. Bunla alakası olabilir mi yapacağım şeyin?
Başka bilen yok mu arkadaşlar? Bilgisayarı sıfırlamak istemiyorum.

Revo Uninstaller gibi programlar falan var, uygulamada kalıntı bırakmıyorlar. Onlardan bazılarını kurup kaldırabilirsiniz. İnternette videolarını izleyebilirsiniz.

Sıfırlamalık durum yok, MSI Dragon Center ile alakalı sürücüleri silip, en baştan tekrar kurmak işe yarar fakat benim dediğim yöntem en temizi.

Revo Uninstaller gibi programlar falan var, uygulamada kalıntı bırakmıyorlar. Onlardan bazılarını kurup kaldırabilirsiniz. İnternette videolarını izleyebilirsiniz.

Sıfırlamalık durum yok, MSI Dragon Center ile alakalı sürücüleri silip, en baştan tekrar kurmak işe yarar fakat benim dediğim yöntem en temizi.

Teşekkür ederim cccleaner biliyorum ama ne kadar güvenli fikrim yok sizin önerebileceğiniz bir program var mı? Bir de BIOS Update yaptım şimdi de her bilgisayar açıldığında RAM'lerin yerini değiştirin diyor.
Arkadaşlar kaç ay geçmiş belli ama hala kafamda bu sorun bilgisayara bir zarar gelmiş midir nereden ayarları sıfırlıyabilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı