MSI Dragon Center fan hızı N/A gözükme sorunu

Lynnfield

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba MSI Dragon Center uygulamasında işlemci ve ekran kartı fan hızı N/A olarak gözüküyor. Uygulamayı silip tekrar yükledim ama işe yaramadı. Bu bir sıkıntı yaratır mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

Aynı olay başıma geldi. BIOS ve Firmware ikisini sırayla yeniden kurduktan sonra stabil çalışıyor. Bunları yapmazsanız, SDK ve uygulamayı silin ardından mağaza uygulama ayarlarından otomatik guncellemeyi kapatın. PC ile gelen SDK ve uygulamayı kurun sonra uygulama içindeki (sanırım) 2.0.75.0 kurun.

Aynı olay başıma geldi. BIOS ve Firmware ikisini sırayla yeniden kurduktan sonra stabil çalışıyor. Bunları yapmazsanız, SDK ve uygulamayı silin ardından mağaza uygulama ayarlarından otomatik guncellemeyi kapatın. PC ile gelen SDK ve uygulamayı kurun sonra uygulama içindeki (sanırım) 2.0.75.0 kurun.
PC ile gelen SDK ve uygulamayı kurun sonra uygulama içindeki (sanırım) 2.0.75.0 kurun.

bunu tam olarak nasıl kurabiliriz biraz daha açıklar mısınız

PC ile gelen SDK ve uygulamayı kurun sonra uygulama içindeki (sanırım) 2.0.75.0 kurun.

Bunu tam olarak nasıl kurabiliriz biraz daha açıklar mısınız?

Yeni gördüm kusura bakmayın. En son gelen Dragon Center stabil. Siz önce MSI Dragon uygulamayı hem SDK'yı silin sonra MSI driver Center'dan BIOS ve Firmware indirin ve sırasıyla kurun. Geçen başıma geldi saçmaladı. BIOS ve Firmware tekrar kurunca düzeldi... Bu arada BIOS Advanced kısmında Turbo efficient kısmını automatic yerine on yapın, işlemci ısınız 10 derece fark edecektir. Sebebi fabrikasyon işlemci frekansı sürekli tepe noktasına çıkmakta fakat dediğimi yaparsanız işlemci gerekmediği yerde kendi kısacaktır. Witcher 3'ü işlemci ortalama 65 derece, GPU 70 oynuyorum (65 FPS kilitli)

Yeni gördüm kusura bakmayın. En son gelen Dragon Center stabil. Siz önce MSI Dragon uygulamayı hem SDK'yı silin sonra MSI driver Center'dan BIOS ve Firmware indirin ve sırasıyla kurun. Geçen başıma geldi saçmaladı. BIOS ve Firmware tekrar kurunca düzeldi... Bu arada BIOS Advanced kısmında Turbo efficient kısmını automatic yerine on yapın, işlemci ısınız 10 derece fark edecektir. Sebebi fabrikasyon işlemci frekansı sürekli tepe noktasına çıkmakta fakat dediğimi yaparsanız işlemci gerekmediği yerde kendi kısacaktır. Witcher 3'ü işlemci ortalama 65 derece, GPU 70 oynuyorum (65 FPS kilitli)
Hocam bende msi center üzerinden güncelleme yapamıyorum yardımcı olur musun

Hocam bende MSI Center üzerinden güncelleme yapamıyorum yardımcı olur musun?

Önce resimlerde sırayla gösterdiğim yerleri kaldırın. Ardından mağaza uygulamasına girin ve otomatik güncellemeyi kapatın. GF65 Thin 10SDR bu aderese gidin, MSI Dragon Center Download Center buradan Dragon Center'ı kurun. PC'yi kapatın açın. Dragon Center'a yönetici olarak girin, bilgileriniz girin sonra tekrar PC reset yapın. Bu kadar, eğer fan değerleri gözükmüyorsa sırasıyla BIOS ve Firmware tekrar yükleyin.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (339).png
    Ekran Görüntüsü (339).png
    730,4 KB · Görüntüleme: 106
  • Ekran Görüntüsü (341).png
    Ekran Görüntüsü (341).png
    244,8 KB · Görüntüleme: 92
  • Ekran Görüntüsü (340).png
    Ekran Görüntüsü (340).png
    244,7 KB · Görüntüleme: 101

Yeni konular

Geri