MSI Dragon Center Intel software guard extensions install failed hatası

Mehmet Aliiii

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar her elektrik gittiğinde MSI draqon Center uygulamamdaki yüklü sürücüler gidiyor.(fanlarımın hızını oradan ayarlıyorum) böyle olunca fanlarımın hızını ayarlayamıyorum. Bugün yine aynısı oldu. Destek kısmından Live updates kısmına gelip tara kısmına bastım. Gerekli sürücüleri yükledi fakat görselini de bıraktığım sürücüyü yüklemedi. Acaba bu yüzden mi fanların hızını ayarlama menüsü gelmiyor?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    304,4 KB · Görüntüleme: 40
Arkadaşlar her elektrik gittiğinde MSI draqon Center uygulamamdaki yüklü sürücüler gidiyor.(fanlarımın hızını oradan ayarlıyorum) böyle olunca fanlarımın hızını ayarlayamıyorum. Bugün yine aynısı oldu. Destek kısmından Live updates kısmına gelip tara kısmına bastım. Gerekli sürücüleri yükledi fakat görselini de bıraktığım sürücüyü yüklemedi. Acaba bu yüzden mi fanların hızını ayarlama menüsü gelmiyor?
BIOS üzerinde Intel SG/X ayarı açık mı? Açık olması gerekir yükleyebilmeniz için. Fakat geliştirici değilseniz işinize pek yaramayacaktır.

Hocam geliştirici değilseniz derken ne demek istediniz? Ben sadece fanlarımın ayarlamasını yapabileceğim menüye ulaşmak istiyorum.

Geri
Yukarı