MSI Dragon Center "SDK başlatılması bekleniyor" sorunu

Turan K.

Kilopat
Daha fazla  
MSI Dragon Center uygulaması düzgün çalışırken 2 gündür SDK başlatılması bekleniyor yazısında kalıyor ve uygulamaya girmiyor her şeyi denedim tekrar tekrar kaldırıp kurdum farklı versiyonu denedim. MSI SDK'yı kaldırıp tekrar yükledim ama olmuyor. Hala aynı sorun devam ediyor. @Recep Baltaş.
Sorun çözüldü Dragon Center'ın yeni güncellemesi geldi 2.0.44.0 güncellemesiyle SDK hatası giderildi.

Dosya Ekleri

• msi dragon center sdk sorunu.JPG
    msi dragon center sdk sorunu.JPG
    49,8 KB · Görüntüleme: 799
Son düzenleme:
Aynı sorun var bende de. "MSI Z370 PC PRO" anakart ve MSI ekran kartı kullanıyorum.
Bugüne kadar APP Maneger, Live Update 6 ve Gaming APP yazılımları yüklüydü ve güzel çalışıyordu. Live Update 6'nın çalışmadığını farkettim ve aşırı CPU kullanıyordu. Anakartın MSI sayfasında Support>Utility olduğu yerde bu programlar olurdu, kaldırmışlar ve Dragon Center eklemişler. İndirip kurdum. Diğer bütün MSI programlarını sildi. MSI SDK yükledi.
Şu anda aynı hata var bende de. Denetim masasından silmeye çalışıyorum silinmiyor. Öyle kaldı şu an çözüm varsa takipteyim. Ben çözüm bulursam yazarım buraya.
Sorun çözüldü Dragon Center'ın yeni güncellemesi geldi 2.0.44.0 güncellemesiyle SDK hatası giderildi.

Burayı görmemişim. Sende çözülmüş. Bende devam ediyor :)

Son düzenleme:
önce windows 10 sağ alttan tüm ayarlara tıkla uygulamalara tıkla dragon center orda görünüyor dragon center ı kaldır sonra görev yöneticisinden led keeper led mystic msi center servise falan msi ile ilgili hepsinin görevini sonlandır sonra C ye gir msi klasörünü sil sonra program files x86 ya gir ordaki msi klasörünü sil sonra program data daki msi klasörünü sil ondan sonra o uygulamalar kısmından SDK yı bul kaldır de eğer kaldırırken donuyorsa görev yöneticisinden üstüne tıkla 2 3 tane alt eylemi olacak sadece simgesiz setup uninstall yazanı kapat kaldırma işlemi tamamlanıyor ondan sonra yeniden başlat açılınca msi sitesinden son versiyonu anakart sayfandan indir 2.0.44.0 olarak o kurulunca sol alttan başlata tıkla program oraya gelmiş olacak tıkla aç sdk indirmeyi isteyecek continue bas açılan web sayfasında otomatik başlatacaktır sdk indirmesini inince kur kurduktan sonra arkada açık olan dragon center devam edecektir gerekli şeyleri yükleyince program her açtığında kısa süreli sdk başlatılması bekleniyor yazısı çıkıyor sonra uygulama açılıyor bende böyle oldu çözüldü

herşeyi yaptım ama true color var gaming mode falan hiç biri yok nasıl çözücem
böyle oldu bugün valorantı güncelledim ondan sonra oldu yani sildim şimdi valorantı tamamen yukarda arkadaşın dediklerinide yaptım ama yok yani

Dosya Ekleri

• drag.JPG
    drag.JPG
    57,3 KB · Görüntüleme: 745
Son düzenleme:
İstersen Dragon Center'ı tam kaldır kalıntı dosyası kalmadan MSI YouTube kanalında kaldırma videosu da vardı SDK yı da tam kaldır sonra yeniden başlatıp temiz kurulum yap @smiyagol61

2.0.44.0 versiyonunu indirdim herşeyi tamamen temizledikten sonra şuan sdk başlatılması bekleniyor diyor ve bekliyorum
valorantı sildim ama hala çözülmemişti bugün baktımki valorantın vanguardı hala duruyor onu iobit uninstaller kullanarak köklü bir şekilde temizledim ve tek seferde tamamen düzgün bir şekilde sildiğim dragon centerı gayet temiz bir şekilde kurabildim burda valorantı saygıyla anıyorum 2 gündür çıldırıyordum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı