MSİ Dragon center sorunu

Destanqq

Hectopat
Yer
İST
Daha fazla  
Meslek
Editör
Merhaba,

MSİ Dragon center yükledim fakat özellikleri aktif olmuyor. MSİ üyeliğim var anakartımı kaydettirdim ama özellikler nedense gelmiyor.
Dragon center ile 3 pinli kasa fanlarımın hızını ayarlamak istiyorum.

2222.jpg

1590854921818.png

Bunlar bende otomatik yüklendi ama siz de bir kontrol edin. Sol tarafta Live Update var. Oradan tara diyip kutucukları işaretleyip yükle diyin.

Merhaba,

MSİ Dragon center yükledim fakat özellikleri aktif olmuyor. MSİ üyeliğim var anakartımı kaydettirdim ama özellikler nedense gelmiyor.
Dragon center ile 3 pinli kasa fanlarımın hızını ayarlamak istiyorum.

MSI Dragon Center yazılımında çeşitli hatalar mevcut. Bunlar bazıları kendisine göre güç ayarlarını değiştirebiliyor. Akabinde fan yönetim paneli benim gözlemlediğim kadarıyla yok. Akabinde içerisinde ki farklı modları kullanmanızı tavsiye etmem, voltaj değerlerinden dolayı.

Fan yönetimi için anakart içinde ki yükleme cd büyük ihtimal bir önceki sürüm olan Command Center yazılımı olmalıdır, onu kurmalısınız. Command Center şuanda en stabil ve en sıkıntısız sürümdür.

MSI Dragon Center, global olarak indirilmekte. İçerisinde güncellemeler ve indirmeler bilgisayarlara özeldir.
Değil. MSI notebook kullanıyorum ve websitesi üzerinden global sürümü indirdiğimde çoğu özelliği kullanım dışıydı ve sürüm farklıydı. Ürünün driver sayfasından doğru sürüm kurulursa sorun çözülür.

MSI Dragon Center yazılımında çeşitli hatalar mevcut. Bunlar bazıları kendisine göre güç ayarlarını değiştirebiliyor. Akabinde fan yönetim paneli benim gözlemlediğim kadarıyla yok. Akabinde içerisinde ki farklı modları kullanmanızı tavsiye etmem, voltaj değerlerinden dolayı.

Fan yönetimi için anakart içinde ki yükleme cd büyük ihtimal bir önceki sürüm olan Command Center yazılımı olmalıdır, onu kurmalısınız. Command Center şuanda en stabil ve en sıkıntısız sürümdür.

command center kuruyorum baya sıkıntılı bu dragon center
açılsa iyi olurdu baya fondksiyonluymuş

Değil. MSI notebook kullanıyorum ve websitesi üzerinden global sürümü indirdiğimde çoğu özelliği kullanım dışıydı ve sürüm farklıydı. Ürünün driver sayfasından doğru sürüm kurulursa sorun çözülür.

Notebook için yorum yapamam, lakin genel olarak normal bilgisayarlarda global sitesi üzerinden kurulundan hiçbir sıkıntı olmuyor. Ayrıca Dragon Center bir defadan fazla kurulma sonrasında çeşitli kalıcı sorunlar bırakabiliyor örnek üst kısımda profil değişim kısmının görüntülenmemesi ve değiştirilmemesi vb.

command center kuruyorum baya sıkıntılı bu dragon center
açılsa iyi olurdu baya fondksiyonluymuş

Dragon Center birçok özellik gelecektir. App Manager üzerinden diğer yazılımlara güncelleme, indirme yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı