MSI Dragon Center yeniden kurulum istiyor

Arahama

Decapat
Bu sabah MSI Dragon Center'ı açtığımda fan ve performans ayarı yapmamı sağlayan ayarların gittiğini fakrettin. Bu durumla daha önce karşılaştığımdan ve daha önce kendim çözebildiğimden dolayı Dragon Center'ı silip baştan kurulum yaptım.
Ama bu sefer farklı bir şey oldu Dragon Center'ı açtığımda benden tek seferlik yeniden başlatma istiyor ve yeniden başlattığımda terkrar kurulum için yeniden başlatma istiyor. Kurulum işlemini birden fazla defa tekrardan denedim ama her seferinde aynı sorun ile karşılaşıyorum ve şu an Dragon Center kurulu olmadığı için oyun oyanayamıyorum. Nasıl bunu düzeltebilirim?
Laptop kullanıyorum modeli: MSI GF63 Thin 10UC-674TR
Driverları güncelleştirmeyi dene/güncel mi diye kontrol et ya da Windows sürümün güncelleştirmeyi dene tarzı tavsiyeler vermeyin sabahtandır araştırıyorum hespine baktım ve hepsi güncel.
Ayrıca bana eski sürüm kurulum dosyası için web site atarsanız onu deniyebilirim ya da Dragon Center dışında bildiğiniz bir fan hızını ayarlayailiceğim bir uygulama varsa önerebilirseniz sevinirim (Afterburner önermeyin çünkü Afterburner laptoplarda fan hızını ayarlayamıyor)

1657145198609.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dragon Center ve MSI Center'ı sil ve eski sürüm Dragon Center yükle. 2.0.98 önerimdir. Daha sonra programı internete kapat, Google'da bir programın internete erişimini nasıl kapatabileceğin anlatılıyor.

Opss, site bozukmuş. Sildim.

Dragon Center ve MSI Center'ı sil ve eski sürüm Dragon Center yükle. 2.0.98 önerimdir. Daha sonra programı internete kapat, Google'da bir programın internete erişimini nasıl kapatabileceğin anlatılıyor.

Opss, site bozukmuş. Sildim.

Birkaç eski sürüm kurmayı denedim ama yine benzer sorunlar ile karşılaştım, çok eski sürüm kurunca tamamen açılmadı. Yeni sürümlerde ise yine aynı sorun devam etti senin söylediğin sürümü bulamadım.
Bazı forunlarda BIOS güncellemesi yapılınca düzelebildiğini duydum, laptoplarda BIOS güncellemesi otomatik yapılmıyor mu senin bu konu hakkında bir bilgin var mı?

Birkaç eski sürüm kurmayı denedim ama yine benzer sorunlar ile karşılaştım, çok eski sürüm kurunca tamamen açılmadı. Yeni sürümlerde ise yine aynı sorun devam etti senin söylediğin sürümü bulamadım.
Bazı forunlarda BIOS güncellemesi yapılınca düzelebildiğini duydum, laptoplarda BIOS güncellemesi otomatik yapılmıyor mu senin bu konu hakkında bir bilgin var mı?
Bilgim yok.
İnternette Dragon Center'ı tamamen silebilen bir script var, forumlardan birindeydi. Onu indirip silmeyi dene. Sonra eski sürümlerden birin tekrar kur. En sorunsuz iki sürüm 2.0.75 ve 2.0.98.

Geri
Yukarı