MSI Ekran Kartı Garantisi

spikespiegel104

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, geçen gün inventus üzerinden satın aldığım ekran kartının kutusu Gaming yerine Gaming X gelmişti ve bu konu hakkında bir konu açmıştım. Daha sonra inventus ve MSI ile mail yoluyla görüştükten sonra fabrikasyon hatası kutu basım olduğunu, dilersem değişime gideceklerini söylemişlerdi. Benim için bir problem teşkil etmiyordu ancak şöyle bir şey aklıma takıldı.

Penta üzerinden (MSI seri no sorgulama) seri numarası kontrolü yaptığımda garanti başlangıcı 14-12-2018 olarak gösteriyor. Ben ürünü yaklaşık 5 gün önce aldım. Sizce bu durumda bir terslik var mı? yoksa bana mı öyle geliyor.

Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim satın almış olduğum RTX 2070 kartı 10-01-2019 tarihinde aldım.
Ama garanti de 27-12-2018 yazıyor. arada 14 gün var.
Önemli olan senin fatura tarihin.

Son düzenleme:
Açıkçası itopya yüzünden 1 haftadır parça bekliyorum ve hayalimdeki sistemi de yaklaşık 2 yıldır.. Artık beklemek, değiştirmek istemiyorum o yüzden gitmedim değişime. Diğer bileşenlerim geldiğinde montajını bitirdikten sonra bir sorun görürsem kartta o zaman değişime gidecektim aklımda deli sorular..:sansür::sansür:

Arkadaşlar selam, geçen gün inventus üzerinden satın aldığım ekran kartının kutusu Gaming yerine Gaming X gelmişti ve bu konu hakkında bir konu açmıştım. Daha sonra inventus ve MSI ile mail yoluyla görüştükten sonra fabrikasyon hatası kutu basım olduğunu, dilersem değişime gideceklerini söylemişlerdi. Benim için bir problem teşkil etmiyordu ancak şöyle bir şey aklıma takıldı.

Penta üzerinden (MSI seri no sorgulama) seri numarası kontrolü yaptığımda garanti başlangıcı 14-12-2018 olarak gösteriyor. Ben ürünü yaklaşık 5 gün önce aldım. Sizce bu durumda bir terslik var mı? yoksa bana mı öyle geliyor.

Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.
Fatura ne zaman kesildi ise o zamandan itibaren başlıyor bildiğim kadarıyla garanti süresi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı