MSI En Düşük Parlaklıkta Ekranın Gitmesi

yasarkaya74

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
CNC Operatörü
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi MSI marka gaming dizüstümde ekran parlaklık ayarı en düşükte ekran komple gidiyor. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Serviste panel değişti, bana BIOS ve Firmware sürümlerini güncelleyin dediler; yaptım ancak hala devam eden bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu konu hakkında kimsenin bilgisi yokmu acaba ? PC 'yi aldığım yere başvurdum sıfırı ile değiştirdiler yeni gelen PC 'dede parlaklık sıfıra inince ekran komple kararıyor. Kimsenin bir fikri yokmu ? Recep abi sende görürsen lütfen bir fikir yürütebilirmisin ?

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi MSI marka gaming dizüstümde ekran parlaklık ayarı en düşükte ekran komple gidiyor. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Serviste panel değişti, bana BIOS ve Firmware sürümlerini güncelleyin dediler; yaptım ancak hala devam eden bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu konu hakkında kimsenin bilgisi yokmu acaba ? PC 'yi aldığım yere başvurdum sıfırı ile değiştirdiler yeni gelen PC 'dede parlaklık sıfıra inince ekran komple kararıyor. Kimsenin bir fikri yokmu ? Recep abi sende görürsen lütfen bir fikir yürütebilirmisin ?

Arkadaşlar sorunu çözdüm sorun BİOS'taki format düzeni ayarında buradaki bir MSI laptopa format atılırken kullanılan
"uefi with CSM seçeneği hem eski hem yeni kuruluma olanak sağlar"
cümlesi yüzünden uefi with CSM seçmem'di ancak sadece
"uefi"
seçince sorun ortadan kalkıyor bu şekilde sorun yaşayan olursa duyurulur....

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı