Çözüldü MSI Flashback Sırasında Flash Çıkartıldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ThePersica0

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar 1 saat önce BIOS'u son sürüme güncelledim. Sonra BIOS ekranı gelmeden Windows açıldığı için eski sürüme dönmek istedim. Flashback ile eski sürümü yüklemeye çalıştım. 10dk bir süre sadece ışık yanıyordu. Yanıp sönme değil. Flashı çıkarttım ve şu anda Anakart üzerindeki CPU ışığı yanıyor. Bu da bir 10 Dakikadır yanıyor. Napmalıyım dostlar yardımcı olabilir misiniz?

BIOS'u resetlemeyi deneyin. Olmazsa ürünün garantisi devam ediyorsa yetkili servise yollamanız daha sağlıklı olacaktır. :)

@bilinçli pars @UBerk @tirabzonun_kaymagi Yazım yanlışından ban yediğim için cevap yazamadım. Kardeşim için hesap açtık bu sefer de Çoklu üyelikten üyeliği reddedildi o bir şahıs değilmiş gibi. :) BIOS resetledim. CPU Ez Debug Led’i yanmaya devam etti. Bilgisayarcıya götürdük. Garanti belgesindeki İthalatçı firmayla konuşup %80 garantiyle işlem yapılır dedi. En kötü ihtimali düşünerekten teknik servis için kaç TL veririm sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı