MSI Force GC30 V2 alınır mı?

AtilgaNN

Hectopat
Arkadaşlar yıllardır F710 kullanıcısıydım artık ufaktan problemleri başladığı için daha önce YouTube videolarına güvenerekten Pusat Clutch aldım elime ulaşmadan buradaki yorumlar sayesinde siparişi iptal ettim ve GC30 V2 aldım memnunum, tek sıkıntım tuş dizilimi Xbox gibi olduğu için ve F710'a alıştığım için elim alışmadı, gamepad ilk elime ulaştığında deadzone testi yaptım %3 civarı her iki analogtada çıktı daha sonra üzerinden 3 gün oyun deneyimi sonrası tekrar ölçtüm aynı sonuçlar çıktı, şimdi alınır mı? Konusunda tabii ki alınır ama ben şahsi olarak üzerine 500 lira daha koyup Xbox Controller almadığım için pişmanım.

Benim sorunum şu arkadaşlar konu başlığını böyle koymamın sebebi size yardımcı olmaktı sizde bana yardımcı olursunuz diye düşünüyorum, F710 kullanırkende şu andaki GC30V2 de aynı sorunum analogların altındaki ince yer analogların sınırlarına sürekli sürttüğü için orayı çiziyor ve bir zaman sonra tıraşlamaya başlıyor bunu önlemem için ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-09 203017.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-09 203017.png
    88,1 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_3111.JPEG
    IMG_3111.JPEG
    117,6 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz şeyi pek önleyemezsiniz gibi. Daha önce GC30V2 kullanmıştım böyle bir sorunu yoktu. Elinizdeki gamepad kalitesiz değil yine de PS düzeni için 8BitDo Pro 2 alabilirsiniz. Kalite konusunda şüphe etmenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı