MSI G2412 monitörde LoL oynarken ekranda bozulmalar ve donmalar oluyor

Ret5

Decapat
Daha fazla  
Yakın zaman MSI G2412 aldım ve LoL oynarken bazen ekranda bozulmalar bazen de donmalar oluyor. Bayağıdır eski monitörümde LoL oynarım şimdiye kadar hiç donmadı. Acaba monitörde mi bir sıkıntı var yoksa bir ayar falan mı yapmam lazım?

Yakın zaman MSI G2412 aldım ve LoL oynarken bazen ekranda bozulmalar bazen de donmalar oluyor. Bayağıdır eski monitörümde LoL oynarım şimdiye kadar hiç donmadı. Acaba monitörde mi bir sıkıntı var yoksa bir ayar falan mı yapmam lazım?

Hocam aynı sorun bende de var G-SYNC'i kapatıp bir daha dener misin?

Galiba monitör G-SYNC'i tam olarak destekleyemiyor sorun bundan kaynaklı değilse belirtir misin?

Hocam aynı sorun bende de var G-Sync'i kapatıp bir daha dener misin?

Galiba monitör G-Sync'i tam olarak destekleyemiyor sorun bundan kaynaklı değilse belirtir misin?

Kral ben çözemedim sorunu bu sorunu çözenler varsa yardımcı olabilirler mi?

Son düzenleme:

Galiba monitör G-SYNC'i tam olarak destekleyemiyor sorun bundan kaynaklı değilse belirtir misin?

Kral ben çözemedim sorunu bu sorunu çözenler varsa yardımcı olabilirler mi?
Bi tık düzeldi gibi ama yine arada ekran bozuluyor.

Evet hocam bende de aynı durum mevcut forumda baktığımda kimse bu durumdan şikayetci değil iade mi etsek ne yapsak? Ya da aynısından bir tane daha sipariş etsek onda da aynı durum olurmuki?

İşin garip tarafı sadece LoL de oluyor ne bir şey izlerken ne de başka oyunlarda olmuyor bir de MPRT ayarı var onu açıtığımdan beri olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı