MSI G272C alınır mı?

VENGEANCE ANGEL

Kilopat
Makaleler
1
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Meslek
Esnaf
Son düzenleyen: Moderatör:
Ghosting ve Smearing problemleri olan bir monitör. Almadan once dusunun derim.
WhatsApp Görsel 2023-05-22 saat 15.13.18.jpg

1080P de, 27" olduğu için pikselleşiyor diye duydum emin olamadım, bu konu hakkında bilgin var mı?
Ekrana yakindan bakarsaniz evet, pikseller sayilabilir. Uzaktan bakarsaniz problem olmaz.

Ghosting ve Smearing problemleri olan bir monitör. Almadan once dusunun derim.
Eki Görüntüle 2004288

Ekrana yakindan bakarsaniz evet, pikseller sayilabilir. Uzaktan bakarsaniz problem olmaz.
Valorant ve CS oynuyorum online olarak. Ekrana da nadiren yakından bakıyorum.
Onun dışında hep tek oyunculu oyunlar oynuyorum, kararsız kaldım iyice kafam karıştı. Siz olsanız ne yapardınız?

Fiyatına göre bence de uygun, o yüzden cezbetti. Bugüne kadar aldığım hiçbir şeyden pişman olmadım iyi araştırmalar yaparak.

Valorant ve CS oynuyorum Online olarak. Onun dışında hep tek oyunculu oyunlar oynuyorum, kararsız kaldım iyice kafam karıştı. Siz olsanız ne yapardınız?
Baska modellere yonelirdim, gercekten goz acitiyor bu sorunlar.

Model onermemin sakincasi yoksa G2712 alabilirsiniz.
Amazon problem olur mu?

Baska modellere yonelirdim, gercekten goz acitiyor bu sorunlar.

Model onermemin sakincasi yoksa G2712 alabilirsiniz.
Amazon problem olur mu?
Hepsiburada hemen al sonra öde muhabbetim var. O yüzden maalesef Hepsiburada dışına çıkamıyorum.

@Heimlich kankam önerdiğin modele baktım, onu da alabilirim Hepsiburada dan. Ama curved değilmiş. Curved düşünüyordum. Çok bir fark yoksa önerdiğin G2712 yi alabilirim.

Son düzenleme:
@Heimlich kankam önerdiğin modele baktım, onu da alabilirim Hepsiburada dan. Ama curved değilmiş. Curved düşünüyordum. Çok bir fark yoksa önerdiğin G2712 yi alabilirim.
Bu monitordeki Ghosting, Smearing gibi sorunlar butun Curved monitorlerde var sayilir.

G2712 almaniz taraftarıyım.

Bu monitordeki Ghosting, Smearing gibi sorunlar butun Curved monitorlerde var sayilir.

G2712 almaniz taraftarıyım.
Monitörü inceledim Hepsiburada üzerinden hoşuma gitti açıkçası. Dediğim gibi keşke kavisli olsaymış. Kuzenimde Odyssey G3 var onda da inceledim IPS-VA panel farkını. IPS daha iyiymiş evet. G2712 alacağım, elime ulaştığı zaman tekrar mesaj atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı