MSI G41M-P26 hatalı BIOS güncelleme sorunu

a.capakli

Hectopat
Selamlar dostlar, ben MSI G41M-P26 model anakartımı yanlış şekilde Update ettim ve artık bilgisayar açılmıyor (fanlar dönüyor ama görüntü yok). YouTube'da Recep abinin bir videosunu gördüm, çengel iğne yardımıyla BiOS'u kurtarabiliyordu. Sanırım ismi Dual BIOS teknolojisi olarak geçiyor, benim anakartımda böyle bir imkan var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de başıma gelmişti, PSU'um patladığında BIOS'da gitmişti bir bakkala atırmıştım onlarda özel bir cihaz var adam Ankara'da 2 kişide var demişti ve sorunum düzelmişti sıkı pazarlık şart 100'den 60 kadar indirmiştim öğrenciyim falan vs dersen ucuza kapatırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde başıma gelmişti, PSU'um patladığında BİOS'da gitmişti bir bakkala atırmıştım onlarda özel bir cihaz var adam Ankara'da 2 kişide var demişti ve sorunum düzelmişti sıkı pazarlık şart 100'den 60 kadar indirmiştim öğrenciyim falan vs dersen ucuza kapatırsın.
Tamire verdim anakarti yapılması biraz zor gibi konuşmuştu eve gelince Recep abinin videosunu gördüm acaba bu taktik benim anakartımda işe yarar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı