MSI G41M-P31 BIOS Güncelleme Sorunu

Bahattin Deniz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bundan 4 yıl önce bir bilgisayar aldım. Bilgisayardan hala memnunum fakat biosumu güncelleyemiyorum. Anakartım internette hiçbir yerde yok ne yapsam bilemedim.
Özellikler
  • İntel Core 2 Quad 8400
  • AMD Radeon R7 260x
  • 4GB Ram
  • Windows 8.1 64 Bit
Anakartım (Foto Eski Biraz);

gkR3O2.jpg

MSI Global G41M-P31 Buda anakartımın internetteki adresi. Bu anakartın internetteki resmi ile alakası yok onda 4 Ram girişi var. Bende 2. Benim biosum 7.0 burda 22.0 den başlıyor ben hiçbirşey anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartın revizyonu ile ilgisi olabilir. Yani revizyon 1'de özellikler daha fazla iken revizyon 2'de daha düşük olabilir. Yani aynı bileşenin farklı serisi diyebiliriz. CPU-Z'de Mainboard kısmında modeli yazıyor. Onu araştır. Önceki BİOS'lar silindiğinden 22.0'dan başlamıştır.

Gerçekten çok ilginç. Bence E-43. Çünkü aynı mimari. Hem CPU-Z öyle tanıdı. Hemde BİOS sürümü 7.0 var. Bence E-43. Öyle yazmasının nedenini bende pek çözemedim ama P31 değilmiş.

Konuyu hortlatıyorum fakat benimde sorunum benzer. Bios güncellemesi yapamıyorum. Anakartım g41m p31 7592 fakat cpu Z de g41m e43. Aida64 taramasını yaptım sizden destek bekliyorum teşekkür ederim.
Konuya ek [Çözüldü] G41M-P31 Bios güncelleme - Technopat Sosyal bu konuda çözülmüş fakat verilen linkler ölü.
Aida raporu

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı