MSI G73 İncelemesi ve Newegg Gümrük Vergisi

rtradaer

Hectopat
Newegg üzerinden bu cihazı satın almak istiyorum. Anladığım kadarıyla fiyata vergi ekleniyor. Kargo bedeli de eklendiğinde toplam 8.167₺ tutuyor.

dd.png

Kafama takılan şey ben 8.167₺ mi ödeyeceğim, yoksa gümrükte takılma gibi şansı var mı? Daha önce Newegg'den bu tip alışveriş yapan birisi tecrübelerini anlatırsa sevinirim. Bir de GL73 serisinin soğutma sistemi nasıldır? Hiçbir yerde düzgün inceleyen bulamadım bu modeli. Tavsiyelere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Newegg üzerinden bu cihazı satın almak istiyorum. Anladığım kadarıyla fiyata vergi ekleniyor. Kargo bedeli de eklendiğinde toplam 8.167₺ tutuyor.

Eki Görüntüle 450611

Kafama takılan şey ben 8.167₺ mi ödeyeceğim, yoksa gümrükte takılma gibi şansı var mı? Daha önce Newegg'den bu tip alışveriş yapan birisi tecrübelerini anlatırsa sevinirim. Bir de GL73 serisinin soğutma sistemi nasıldır? Hiçbir yerde düzgün inceleyen bulamadım bu modeli. Tavsiyelere açığım.
Fiyatı çok iyiymiş. Newegg'den bir arkadaşım 1 yıl önce almıştı. Extradan ücret ödemedi diye hatırlıyorum ama şimdi yeni vergi sistemleriyle değişmiş midir fikrim yok.

8167 ödeyeceksin. Bununla ilgili konuşmuştum ben Newegg ile. Orada yazan tutarı ödeyeceğimi söylemişlerdi. Tabi ben ürünle ilgili yaptığım araştırmalar sonucunda vazgeçmiştim almaktan orası ayrı.

q

Eki Görüntüle 450611

Böyle bi bilgi var : Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada dışındaki varış noktalarına gönderilen ürünler için üretici garantisinin geçerli olmayabileceğini lütfen unutmayın; üretici servis seçenekleri mevcut olmayabilir; ürün kılavuzları, talimatlar ve güvenlik uyarıları, hedef ülke dillerinde olmayabilir; ürünler (ve beraberindeki malzemeler) varış ülkesi standartlarına, şartnamelere ve etiketleme şartlarına uygun olarak tasarlanamaz; ve ürünler hedef ülke voltajına ve diğer elektrik standartlarına uygun olmayabilir (uygunsa adaptör veya dönüştürücü kullanılması gerekir).

Eki Görüntüle 450611

Site KDV diye birşey çıkartıyor .Sana çıkan fiyatlar baya uygun

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-10-21-23-10-09.png
    Screenshot_2019-10-21-23-10-09.png
    272,4 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı