Msi Gaming M7 vs Asus VIII Hero (O.C. performansı)

O.C. performansı için anakart modeli !

• Msi Z170 Gaming M7

• Asus Z170 VIII Hero

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

stew

Kilopat
Daha fazla  
Beyler başlıkta çok özet bir şekilde açıkladım konuyu. Bu forumda iki anakartın karşılaştırmasıyla ilgili az konu buldum. Okudum fakat tatmin edici değil.Kullanmayan arkadaşlar yorum yazıyorlar. Lütfen kullanan arkadaşlar varsa üstüne bir de O.C. yapan arkadaşlar varsa yazarlarsa memnun olurum.
İşlemci: 6700K
Ram: Corsair Vengeance LPX (8x2) 3000Mhz
Anakart: Msi Gaming M7 / Asus VIII Hero
Soğutucu: Corsair H110i GTX
Kasa: Önerinize açığım/Zalman N11 Neo
Ekran Kartı: Galax HoF GTX 970
Güç Kaynağı: Corsair CS750M 80+ Gold Tam Modüler.

Beyler başlıkta çok özet bir şekilde açıkladım konuyu. Bu forumda iki anakartın karşılaştırmasıyla ilgili az konu buldum. Okudum fakat tatmin edici değil.Kullanmayan arkadaşlar yorum yazıyorlar. Lütfen kullanan arkadaşlar varsa üstüne bir de O.C. yapan arkadaşlar varsa yazarlarsa memnun olurum.
İşlemci: 6700K
Ram: Corsair Vengeance LPX (8x2) 3000Mhz
Anakart: Msi Gaming M7 / Asus VIII Hero
Soğutucu: Corsair H110i GTX
Kasa: Önerinize açığım/Zalman N11 Neo
Ekran Kartı: Galax HoF GTX 970
Güç Kaynağı: Corsair CS750M 80+ Gold Tam Modüler.
Overclock performansı için adil bir karşılaştırma olmamış. Bknz. Fiyat farkı. ASUS VIII Hero'nun OC performansını MSI Gaming M9 ACK ile karşılaştırın ki farkı anlayın. ASUS VIII Hero vs. MSI Gaming M7 karşılaştırmasının galibi ASUS'tur.

Beyler lütfen başlığı okuyun!..
Ben burada O.C. olarak hangisi önde diyorum. Bu sistem ile 6700K yı 5.0 Ghz yapmaya çalışacam. Arkadaşlar h100i + 6700K ile 4.9 Ghz yapmışlar.( asus hero ve msi m7 )Amacım O.C. performansı güvenilirliği değil.

Ben burada O.C. olarak hangisi önde diyorum. Bu sistem ile 6700K yı 5.0 Ghz yapmaya çalışacam. Arkadaşlar h100i + 6700K ile 4.9 Ghz yapmışlar.( asus hero ve msi m7 )Amacım O.C. performansı güvenilirliği değil.

Msi al o zaman o.c performansı daha iyi diye biliyorum

Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu acaba @KomandoEmre42 ?
Fiyat farkı ve teknik özellikler açıklar :)

Bu ikisi arasında ASUS Maximus VIII Hero! :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı