MSI Gaming X 1060 temizlenirken J1011 kablosu koptu

Parx

Zeptopat
Daha fazla  
Gorselde boşlukta olan sokete gıden kablom koptu ama kartım calısıyor. Bır sıkıntı, arıza yaratır mı? J1011 yazan yer. Konuyla ılgılı araştırdım, açılmış konu göremedım. Yardımcı olabılır mısınız?

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 95
  • 2.jpg
    2.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 89
  • 3.jpg
    3.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 84
Gorselde boşlukta olan sokete gıden kablom koptu ama kartım calısıyor. Bır sıkıntı, arıza yaratır mı? J1011 yazan yer. Konuyla ılgılı araştırdım, açılmış konu göremedım. Yardımcı olabılır mısınız?

Ekran kartının kırmızı görünen LED'lerinin kablosu hocam görüntü takıntınız yok ise kullanabilirsiniz bir sorun olmaz.

Ekran kartının kırmızı görünen LED'lerinin kablosu hocam görüntü takıntınız yok ise kullanabilirsiniz bir sorun olmaz.
hocam ledler de fanlar da calısıyor herşey suan kusursuz çalışmakta acaba dıyorum kı kısa devre yaptıgın da gpu yu bozmaması ıcın bırşey mı dıye dusunuyorum
Fanlar dönüyorsa LED kablosudur, sorun yok ama LED'lere elveda.

Dedıgım gıbı hocam her şey sorunsuz çözemedım ben de ınan kı sonucta her şey calısıyor fakat muhendısler boşa koymaz ya onu.

Hocam LED'ler de fanlar da calısıyor her şey şu an kusursuz çalışmakta acaba dıyorum kı kısa devre yaptıgın da GPU'yu bozmaması için bir şey mı diye dusunuyorum.

Dedıgım gıbı hocam her şey sorunsuz çözemedım ben de ınan kı sonucta her şey calısıyor fakat muhendısler boşa koymaz ya onu.

Siz kabloyu orijinal olarak alın ve takın. Ne olur ne olmaz hocam.

Geri
Yukarı