MSI Gaming X 3050 ve Zotac RTX 3060

Bütçe
8500-9000 TL
Bilmediğimden soruyorum. PNY markasının sıcaklık değerleri ve performans değerleri iyi midir?

Hocam ortalama bir kasanız var ise, tam yükte 69-70 derecelerde geziyor kasanıza bağlı olarak 65-75 vesaire değerlere çıkabilir fakat gine iyi değerler.
Boşta fan çalıştırmadan 50 derecelere çıkıyor.

Hocam ortalama bir kasanız var ise, tam yükte 69-70 derecelerde geziyor kasanıza bağlı olarak 65-75 vesaire değerlere çıkabilir fakat gine iyi değerler.
Boşta fan çalıştırmadan 50 derecelere çıkıyor.

Teşekkürler hocam. 12400F ile darboğaz yapmayacağını düşünüyorum. Doğru mudur?

Arkadaşlar teşekkür ederim dediğim gibi zaten akıl almak için sordum fakat açıkçası Gainward PNY gibi markaları alma taraftarı değilim en azından bilindik bir markası olması daha iyidir diye düşünüyorum. RTX 3060 Zotac Gaming alacağım görünüyor gibi sanırım.

Daha uygun fiyata RX 6600 alın, kendinizi de bu iki kartı da üzmeyin.

Hocam RX570'den önce de sürekli AMD kart kullandım yani henüz hiç NVIDIA kart kullanmak nasip olmadı bu yüzden gerçekten performans ve fiyat olarak ne kadar iyi olursa olsun RX6600 veya 6600XT düşünmüyorum.

Bu arada 10100F ile RTX3060 darboğaz yapıyor diye duydum sizce kullanılabilir mi bir süre? Çünkü ekran kartından sonra i5 12400F almak istiyorum.

Son düzenleme:
ROG kalitesini bunda bulabilirsiniz:

Bütçenize göre en iyi ekran kartı budur herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı