MSI Gaming X GTX1070 83 derece sıcaklık iyi mi?

ShenKi

Femtopat
Daha fazla  
Kartım FurMark'ta 75 derecelere Rainbow6 oynarken ise Afterburner'dan ayarlarına hiç ellemezsem Max 83 dereceye kadar çıkıyor. Bu Max dereceyi Afterburner'dan kısıp 78 yaptığımda da kartı %90 küsur bandında güç ile kullanıyor. Bu kartın termal macun ve padlerini değiştirmeli miyim? Garanti etiketi daha üstünde duruyor. Kart hiç açılmadı değiştirmeliysem hangi marka macunları önerirsiniz ve nereden termal pad alabilirim?
1649413391251.png

furmark testim böyle

güvenilir midir hocam açıkçası daha önce hiç yapmadığım bir şey macun değişimi ve forumlarda okuduklarım biraz beni ürkütüyor az önce okudum adamın biri aynı ekran kartı yeni değiştiriyor macunu sıcaklık değişmiyor adama çakma macun satmışlar mx-4 sürüyor 20 derece oynuyor sıcaklık
1 gram 5 kez bile kullanılır. Yeter yani.
çok sağolun hocam

Termal macunda kaliteden ödün verme özellik ekran kartları günümüz fiyatlarını biliyorsun çok önemli bir detay bence linkteki ürün kendini kanıtlamış bir üründür. belki daha ucuzda bulabilirsin araştırmanı öneririm

Termal macunda kaliteden ödün verme özellik ekran kartları günümüz fiyatlarını biliyorsun çok önemli bir detay bence linkteki ürün kendini kanıtlamış bir üründür. belki daha ucuzda bulabilirsin araştırmanı öneririm
hocam termal iletkenlik değeri mx-4 ve az önce atılan halnziye ye göre düşük değil mi ben pek anlamıyorum kusura bakmayın yanlış söylediysem

hocam termal iletkenlik değeri mx-4 ve az önce atılan halnziye ye göre düşük değil mi ben pek anlamıyorum kusura bakmayın yanlış söylediysem
Evet iletkenlik değeri daha yüksek o markayı hiç kullanmadım o yüzden pek bir şey diyemiyorum. Sadece kullandığımda uzun ömürlüydü ürünün yorumlarına bakarak yola çıkabilirsiniz.

sağolun hocam sanırsam thermal grizzly ile mastergel arasında birinden seçim yapıcam
Aklını karıştırmasınlar dostum. O ürünler fp değil. 2 derece içi 50-100 lira fark ödemeye gerek yok. Attığım ürünü al kullan. Parayı kendileri vermedikleri için öneri yapmak çok kolay oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı