MSI Gaming X RTX 2060 SUPER 3.000 TL'ye alınır mı?

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Dostlar sahibinden.com da bir ilana denk geldim. Pazarlik ile 3.000 TL'ye olur dedi. Yurt disindan bir tanidigi getirecekmis. Sizce alinir mi bu fiyata? Resmin bazi yerleri bulanik cunku olumlu bir donus alirsam benden baska kimse ilani bulup da almasin diye.
PicsArt_12-09-04.15.03.png

O fiyata sıfır bir şekilde RX5700 XT alabilirsin tavsiyem Pulse modelidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bırakayım ac Odyssey dışında testlere bakabilirsin o oyun NVIDIA özel optimize edilmiş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
@Uchiha Shisui acikcasi ben Google baktim cok detayli arastirmadan en yakin 3900 TL bulmustum. 150-200 daha verip TR garantili almak daha iyi mantikli. tesekkurler. 👍

@qwelwolf ben @Seybın nin onerdigi videoya baktim fakat 2 konu da takildim. İlki RTX 2060 Super'e gore cok isiniyor. İkincisi RTX teknolojisinin sundugu oyun icerisinde isik seysi varya gun batimi iste karanlik ta bir ates, fener vs. iste o ozellik bunda var mi?

@Uchiha Shisui acikcasi ben google baktim cok detayli arastirmadan en yakin 3900 TL bulmustum. 150-200 daha verip TR garantili almak daha iyi mantikli. tesekkurler. 👍

@qwelwolf ben @Seybın nin onerdigi videoya baktim fakat 2 konu da takildim. İlki RTX 2060 Super'e gore cok isiniyor. İkincisi RTX teknolojisinin sundugu oyun icerisinde isik seysi varya gun batimi iste karanlik ta bir ates fener vs. iste o ozellik bunda var mi?

Birebir aynı model değil ama kart olarak 2060 Super. Tabi o fiyatlara çıkıp farklı bir kart düşünceniz varsa yine yardımcı olur arkadaşlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı