MSI Gaming X RX 5600 XT Afterburner'dakinden daha fazla nasıl OC'lanır?

Ben bunu daha fazla overclocklamak istiyorum, nasıl yapabilirim?
Daha fazla OC sana pek bir şey katmayacak, yine de yapmak istiyorsan Morepowertool ile kartın limitlerini kaldırabilirsin.

Ancak afterburner'da yaptığın gibi ayarları fullersen siyah ekranda kalabilirsin veya karta zarar verebilirsin.

Son düzenleme:
Yapılır, gaming x in beslemesi de soğutmasıda iyidir kartı reddit'te yalan olmasın ya 2060 süper ya da 2070süper'e yakın overclockluyordu.
Ekran kartın iptal olursa işlemcinden görüntü alabilme şansın varsa giriş derim.

ekran kartın micron bellek olmalı bu 1.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu işlem çok risklidir, attığın taş vurduğun kuşa değmeyebilir ve ayrıca bu kartı gözden çıkardıysan denenir ancak.
Sorumluluk kabul etmiyorum.

Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi her şeyi çekebildiğim kadar Max'a çektim (resimde ekran kartı %100 yük altında ve sadece 77 derece).
Normal sanırım. Ayrıca fanlar daha yarısında bile dönmüyor. Ben bunu daha fazla overclocklamak istiyorum, nasıl yapabilirim? Afterburner daha fazlasını göstermiyor.

Eki Görüntüle 2134663

O sıcaklıklar leş, o kartın 60-65 derecelerde çalışıyor olması lazım. Zaten stok olarak 1750 MHz'de çalışıyor 30 MHz için çok fazla o sıcaklık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı