MSI Gaming X Trio vs Asus Dual 2070 super

Veveveve

Hectopat
4700tl ye sıfır Asus Dual Advanced Edition 2070 super mi yoksa 4400-4500 civarına 5 aylık MSI Gaming X Trio mu?
Lütfen konu dışına çıkmayın 3060 çıkcak onu al vb. demeyin.

Hocam, MSI alın. Soğutması çok daha iyi.

İkisinin de soğutması çok iyi, Trio modeli sana daha fazla OC ve sessizlik sunuyor o kadar, ben olsam sıfır olanı alırdım.

MSI olan ekran kartının temizliği ne durumda hocam güvenilir düzeyde mi? Eğer yorulmamış bir kart ise ben MSI tercih etmeniz taraftarıyım. Sonuç itibarıyla 3 fanlı büyük bir kart. 1.5 senedir MSI Gaming X Trio RTX 2070 Super kullanıyorum. Sorunsuz, sessiz bir kart ve soğutması gayet iyi.

Bu Asus Dual’in iki versiyonu var diye biliyorum, ilk serilerde heatsink ile pcb arasındaki bağlantı sorunu yüzünden kart soğuyamıyordu, ilk seri TUF’lar da aynı şekilde. Sonra Evo modelleri çıkartıp biraz düzelttiler. Evo modeliyse Dual’i de alabilirsiniz ama tabii MSI’ınki daha iyi bir kart.

Bu Asus Dual’in iki versiyonu var diye biliyorum, ilk serilerde heatsink ile pcb arasındaki bağlantı sorunu yüzünden kart soğuyamıyordu, ilk seri TUF’lar da aynı şekilde. Sonra Evo modelleri çıkartıp biraz düzelttiler. Evo modeliyse Dual’i de alabilirsiniz ama tabii MSI’ınki daha iyi bir kart.
Advanced tam olarak nasıl oluyor
MSI bence fakat temiz ve sıkıntısız olmak şartı ile.
MSI olan ekran kartının temizliği ne durumda hocam güvenilir düzeyde mi? Eğer yorulmamış bir kart ise ben MSI tercih etmeniz taraftarıyım. Sonuç itibarıyla 3 fanlı büyük bir kart. 1.5 senedir MSI Gaming X Trio RTX 2070 Super kullanıyorum. Sorunsuz, sessiz bir kart ve soğutması gayet iyi.
5 ay dota lol valorant gibi oyunlar oynamış garantili 4 fanlı kasada duruyordu
Hiçbiri değil. Fakat illa bu iki gereksiz pahalı kartlardan birini alacaksan 0 açılmamış ekran kartını al.
siz ne önerirsiniz bu bütçede

Yeni konular

Geri
Yukarı