MSI GC20 V2 vs Pusat Clutch

Baglanti problemi biraz sıkıntı yaratabilir ancak telefonda dongle yerine Bluetooth kullanacağım.

Bu konsol zaten hem kablolu hem kablosuz aynı fiyatta olan rakipleriyle karşılaştırıldığında gerçekten iyi bir kullanım sunuyor. Pişman olacağınızı sanmıyorum yine de karar sizin, hayırlı olsun şimdiden :). Düzeltme: N11'de Monster kendisi satıyor en ucuz orada, fiyatı 1.200 TL.

Bu konsol zaten hem kablolu hem kablosuz aynı fiyatta olan rakipleriyle karşılaştırıldığında gerçekten iyi bir kullanım sunuyor. Pişman olacağınızı sanmıyorum yine de karar sizin, hayırlı olsun şimdiden :). Düzeltme: N11'de Monster kendisi satıyor en ucuz orada, fiyatı 1.200 TL.

Almışken en iyisi al diyor teyzem bana borç yaparsın diyor.
Bu Monster'in parasi su anda hazir ama 9. nesil Xbox kolu alirsam 1 aya odeyebiliyorum sence hangisi daha iyi.
Xbox orijinal kol alıp borçlanmak mi
Yoksa Monster alıp borç yapmamakmi.

Almışken en iyisi al diyor teyzem bana borç yaparsın diyor.
Bu Monster'in parasi su anda hazir ama 9. nesil Xbox kolu alirsam 1 aya odeyebiliyorum sence hangisi daha iyi.
Xbox orijinal kol alıp borçlanmak mi?
Yoksa Monster alıp borç yapmamakmi.

Karar size kalmış hocam. Pusat'ı tercih ettim ben. Siz de Pusat'ı alırsanız borç ödemeden başka bir şeyler alabilirsiniz ona ben karışamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı