MSI GC20 V2 vs Pusat Clutch

Lejyon

Picopat
Daha fazla  
İkisi arasında kaldım. Galiba Pusat Clutch olanda Wireless da var hangisini almalıyım bütçe 1K çok olmasa da asılabilir. Baska öneri var mıdır?

GC20 V2 kullanıyorum, Pusat Clutch'a da elim değdi ve hiç beğenmedim. Ayrıca çok fazla sorun yaşayan var.

GC20 V2 asla üzmez 😇

Deger. A tier bir gamepad sonucta.

Tamamdır herkes genel olarak bu gamepad için iyi şeyler söylüyorlar kararımı MSI'dan yana kullanacağım.

Deger. A tier bir gamepad sonucta.

Bu arada Amazon'dan almayı planlıyordum ancak bir şey gördüm Amazon'da GC20V2 var evet ama bir de GC20 var ve daha pahalı neden acaba?

Tamamdır herkes genel olarak bu gamepad için iyi şeyler söylüyorlar kararımı MSI'dan yana kullanacağım.

Bu arada Amazon'dan almayı planlıyordum ancak bir şey gördüm Amazon'da GC20V2 var evet ama bir de GC20 var ve daha pahalı neden acaba?

Amazon'daki üründe herhangi bir teknik bilgi yazmıyor oda PC için uyumludur değil mi?

Son düzenleme:

Amazon'daki üründe herhangi bir teknik bilgi yazmıyor oda PC için uyumludur değil mi?
GC20 almayin. Kronik sorunludur. GG20 V2 onun iyilestirilmis hali sayilir.

Beyaz versiyonu Amazon'da 100 TL daha ucuz GC20 v2'nin siyah versiyonuna göre sizce amazondanmi almalıyım başka herhangi bir yerden mi?
Amazon uzerinden almani oneririm. Geldikten sonra @Mr. DarkTech hocamin hazırlamis oldugu Gamepad testini yapmayi unutma.

Yeni konular

Geri
Yukarı