Elektronik MSI GC30 V2 1.300, GC20 V2 999TL!

Mr. DarkTech

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Amerika / Las Vegas / Bellagio
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: i5 12400F
Motherboard: Asus prime H610-D
GPU: XFX SWFT RX6600
Meslek
ATARİYST
GC20 v2:

GC30 v2:

Benim şahsi fikrim (yatırım tavsiyesi değildir) dolap sahibinden gibi sitelerden 2.el Xbox gamepad kovalamak 2021 Nisan gibi 280TL gibi komik bir fiyata kutulu 8.nesil gamepad aldım gayet de güzel.

Benim şahsi fikrim (yatırım tavsiyesi değildir) dolap sahibinden gibi sitelerden 2.el Xbox gamepad kovalamak 2021 Nisan gibi 280TL gibi komik bir fiyata kutulu 8.nesil gamepad aldım gayet de güzel.

O fiyata bedava zamanı için.

Gamepad arayanlar için güzel fiyat ve kaliteli gamepad.

İkinci el ürün almaktan çekinmeyenler için bu da mantıklı ama şahsen ben ikinci el elektronik ürün almaya aşırı uzak bir insanım, 300-400 fazla olsun sıfır olsun kafasındayım.

Gamepad arayanlar için güzel fiyat ve kaliteli gamepad.

İkinci el ürün almaktan çekinmeyenler için bu da mantıklı ama şahsen ben ikinci el elektronik ürün almaya aşırı uzak bir insanım, 300-400 fazla olsun sıfır olsun kafasındayım.

2. el almak isteyen kullanıcılar bu fiyat bandında 2. el 9. nesil Xbox gamepad tercih edebilir.

GC20V2 önermem. Analog sorunlu GC30V2 modeli elimde mevcut. Ölü bölgesi yok gibi bir şey. Tepkime süresi falan çok iyi fiyatına göre.
Kullandıysanız size gelen modeli sorunlu çıkmış olabilir. 4 aydır falan kullanıyorum her tip oyunda denedim hassasiyetleri çok iyi derecede.

Yeni konular

Geri
Yukarı