Elektronik MSI GC30 V2 1.300, GC20 V2 999TL!

Gc30'un internet stoğu bitmiş, İtopya'ya ulaşsam fiziksel mağzadan kargo çıkartır mı?

Hocam GC20 V2 alacağım bu hafta, GC30 ile arasında olan farklar için bence 400TL gibi bir fark değmez. Cihazlarımı hor kullanmam, beni 2-3yıl götürür mü?

Nasıl değmez ya kablosuz bataryalı şarj edilebilir :D bu 2'si bile değebiliceğinin göstergesi ayrıca nano alıcı ile bağlıyorsun ms olayı da en düşük seviyede süper akıcı bir oyun deneyimi bende GC30 V2 var kullanıyorum. Kablo derdi çekilecek dert değil yıl olmuş 2023.

Hocam benim için bir sıkıntı değil kablo PC'nin dibindeyim ayrıca pes oynamak için alıyorum ms acayip önemli değil diye düşünüyorum. Tabii ki GC30 bazı konularda öndedir ama bir gamepade 1600 TL üstü para vermek istemiyorum. Yine de değerlendireceğim dediklerinizi sağ olun.

Nasıl değmez ya kablosuz bataryalı şarj edilebilir :D bu 2'si bile değebiliceğinin göstergesi ayrıca nano alıcı ile bağlıyorsun ms olayı da en düşük seviyede süper akıcı bir oyun deneyimi bende GC30 V2 var kullanıyorum. Kablo derdi çekilecek dert değil yıl olmuş 2023.

Dediklerinizi değerlendirince aslında haklısınız hocam. Zaten bu gamepedlere Duracell pil alsam 1-1, 5 yılda aradaki 300 TL olan farkı kapatcak. Ayrıca nano usbler(150Mbps) vatan mağazalarında falan 350 TL'lerde geziyor. Ve yanında kablosuyla da geliyor. GC30 bir nevi kâr diyebiliriz. Sağ olun Hocam. En ucuz olarak şuradan buldum güvenilir midir?(MSI yetkili satıcısı diyor Akakçe)

Son düzenleme:
Dediklerinizi değerlendirince aslında haklısınız hocam. Zaten bu gamepedlere Duracell pil alsam 1-1, 5 yılda aradaki 300 TL olan farkı kapatcak. Ayrıca nano usbler(150Mbps) vatan mağazalarında falan 350 TL'lerde geziyor. Ve yanında kablosuyla da geliyor. GC30 bir nevi kâr diyebiliriz. Sağ olun hocam. En ucuz olarak şuradan buldum güvenilir midir?(MSI yetkili satıcısı diyor Akakçe)

Hocam acele etmeyin cuma günü İncehesap'da indirim oluyor oradan temin edebilirsiniz ayrıca İtopya'da bazen indirime giriyor 1500 TL oluyor İncehesap'tada aynı fiyat oluyor her cuma 1 renk GC30 hep indirime giriyor.

4 cumada 3 üde banko büyük ihtimal ile olur V2 daha iyi v1'deki sıkıntıların giderilmiş hali.

Hocam acele etmeyin cuma günü İncehesap'da indirim oluyor oradan temin edebilirsiniz ayrıca İtopya'da bazen indirime giriyor 1500 TL oluyor İncehesap'tada aynı fiyat oluyor her cuma 1 renk GC30 hep indirime giriyor.

GC30a geliyor demişsiniz V2 modeline mi hocam. Kusuruma bakmayın çok soru sordum ama

Yeni konular

Geri
Yukarı