MSI GC30 V2 alınır mı?

TTMehmet

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
MSI GC30 modelini almayı düşünüyorum. biraz incelemelerine baktım, gayet olumlu incelemeler var fakat deneyimi olanlardan da duymak isterim. daha önce Xbox'ın 9. nesil kontrolcüsünü kullanıyordum. arasında illa ki fark vardır ama göze batacak ya da oyun deneyimimi etkileyecek kadar fark var mıdır? bilgisi olanlar söyleyebilir mi? Ya da varsa o fiyata daha iyi kablosuz bir gamepad?

En en fazla bundan 100 bilemedin 200 lira çıkabilirim yani 2.200 falan

Dediğin modeller alınmaz. Vergi ile 2200 falan tutuyor.

Amazon Prime ile almayı unutma.

Bahsettiğin modellerden çok daha iyi bir model Ultimate Bluetooth.

Bir de söyle bir şeye denk geldim

senin attığın linkteki yurt dışındanmı heliyor fiyatı niye görece uygun diğerlerine göre SSS tierda olmasına rağmen

Son düzenleme:
Bir de söyle bir şeye denk geldim.

Senin attığın linkteki yurt dışından mı heliyor fiyatı niye görece uygun diğerlerine göre SSS tierda olmasına rağmen.

Evet yutdışı model. Vergi ile 2200TL civarı bir şey tutuyor attığın model alınmaz.

Son düzenleme:
O paraysa bu fiyat çok iyi.

Vergisiyle flm ben mi uğraşacağım daha önce yurt dışından ürün almadım pek bilgim yok.

Amazon ödeme sayfasında 2200 TL gibi bir fiyat ödeyeceksin bir daha herhangi bir para vermeyeceksin. T.C. kimlik numaranı falan girmeyi unutma sipariş ederken.

Hocam kolu 2 hafta önce aldım şu anlık hiçbir sıkıntısı yok tavsiye ederim. Bu arada bilinmeyen markalar almanızı önermem.

Geri
Yukarı