MSI GE 75 vs ASUS ROG Scar 17

emre8

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Mimarım ve piyasa da 3D ve diğer mimari işler yapıyorum. Örnek olarak verecek olursam hem evde hem ofiste 3DS Max, corona render, revit, AutoCAD, lumion, D5 render, Photoshop ve Adobe Premiere gibi benzer birçok programı aktif olarak kullanıyorum. Şu anda kullanmış olduğum laptopu satıp bu iki seçenekten birini ya 2. el ya da yurt dışından arkadaşım vasıtası ile getirtmek istiyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim, ekstra önerileriniz de varsa yorum yapabilirsiniz. (Şu andaki bilgisayarımı 2. elde rahatlıkla 6-7k civarında satabilirim). 2080 Super'li bir ekran kartının beni rahatlıkla en az 4 sene götüreceğinden eminim. Yardımlarınızı bekliyorum. Örnek olması açısından aşağıya 2 tane YouTube linkini de bırakıyorum. Açıkçası daha ince olan ROG Zephyrus S'lere de baktım ancak kasanın altının yükselme asansörü beni bu fikirden biraz uzaklaştırdı. Uzun vadede kırılma olasılığının olması sebebiyle. Herkese şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı