MSI GE60 0ND görüntü gelmeme sorunu

KranosChara

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar dün bilgisayarıma Windows 10 formatı atacaktım. Format atarken 0xc0000605 hatası ile karşılaştım. O hatayı bios'tan tarihi 1 sene geriye alarak çözdüm. Fakat format atarken PC kendiliğinden tarihi düzeltmiş ve format yarım kaldı. Sonra tarihi tekrar düzelttim hesap ayarlarına devam ettim. Bu sefer bi aşamada yarım kaldı bende kapadım. Sonra PC'yi açtığımda ekran açılmadı. BIOS pilini söküp tatktım. Hâlâ düzelmedi. Ne yapmam lazım? Bilgisayarım MSI GE60 0ND.

Bios ekranına giremiyorsan ya yanlış tuşa basıyorsun yada ekrana görüntü gelmiyor. İşletim sistemi yokken bilgisayarı başlatınca siyah ekran görünür. Farklı tuşları denedikten sonra ekrana görüntü gelmiyorsa tamire :)

Bios ekranına giremiyorsan ya yanlış tuşa basıyorsun yada ekrana görüntü gelmiyor. İşletim sistemi yokken bilgisayarı başlatınca siyah ekran görünür. Farklı tuşları denedikten sonra ekrana görüntü gelmiyorsa tamire :)
Bende Delete tuşu bios ekranına giriyor normalde. Ekrana görüntü gelmiyor.

Bende Windows yüklüyken öyle bir durum olmuştu. Açma tuşuna bastıktan 2 dakika sonra bilgisayarın ekranını klavye ile birleştirip 20 saniye bırakıyordum. Ekranı kaldırınca görüntü geliyordu. Eski bilgisayarımda format yarım kaldı, kurduğumda görüntü gelmiyordu. Dediğim gibi yaptığımda görüntü geliyordu. Sende sistem olmadığı için dediklerimi yaptıktan sonra Bios'a gir. Buda olmazsa USB yada CD'yi takarak başlat. Yine olmazsa tamire. Diğer tuşları da dene.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda adam bir şeyler yapıyor bende denesem mi Laptopa bi zarar gelir mi.

Konu güncel. Bios sıfırlama yapıcam. Biosu nasıl sıfırlayabilirim acil yardım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı