MSI GE60 20E Windows 8'den Windows 7'ye geçsem mi?

İsterseniz DreamSpark aracılığı ile orijinal bir Windows 8.1 Pro Industrial'e de sahip olabilirsiniz. Tabi öğrenci iseniz.

Eğer kasma sorununuz var ise BIOS'u güncelleyin.

GPU sürücüsünü de güncelleyin. Eski bir şey bırakmayın.

Mac te 3d max yok maalesef :) Windows 8.1 nasıl kurulacağı hakkında çok araştırma yaptım çok fazla kaynak var ve her biri farklı ağızdan konuşuyormuş gibi geliyor nasıl kurabilirim acaba kaynak belirtebilir misiniz daha önce indirmeyi başaramamıştım ?
Eğer Windows 8'iniz orijinal ise mağazadan Windows 8.1'e kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

Arkadaşım, oyunun hızlı kurulmasıyla işletim siteminin o kadarda bağlantısı yok.
Büyük olasılıkla arkadaşının HDD si 7200 rpm, senin ki 5400 sorun buradan kaynaklanıyor.
Üreticiler işlemciyi, rami ,en önemlisi de ekran kartının ramini kocaman yazıyor. Fakat HDD özelliği olarak sadece kapasitesini yazıyor. Sorun orda.

Neyse hikayeye gerek yok Hdd'sini SSD ile değiştirirsen performansın artısını görürsün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlik Windows 8, her şekilde farkını hissettiriyor zaten düşünmeye bile gerek yok bence. Ayrıca dahada performans istiyorsan Bilgisayarına SSD disk takmalısın herşeyi ilk önce bitirsin istiyorsan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Windows 7 devri bitti. performans için benim tavsiyem Windows 8.1 olacaktır. Onu da indirip kurmak için bu konudan yararlanabilirsin:

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Fakat burada senin sorunun ısınma gibi. Bilgisayarı alalı ne kadar oldu bilemiyorum ama ilk başta Skyrim oynayabiliyorken şimdi oynayamıyorsan bunun nedeni bilgisayarın tozlanması ve ısınan bileşenlerin çalışma frekansını düşürmesidir. Garanti varsa cihazı garantiye gönder, yoksa içini kendin temizle. Ek olarak bir de SSD tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı