MSI GE60 2OE 229XTR Notebook nasıldır?

nitrosman

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ben pcdepodan MSI GE60 2OE 229XTR Notebook kod adlı laptopu almayı düşünüyorum fakat aklımda bazı sorular var. Öncelikle ürünün vasıflarını yazmak istiyorum.

4.Nesil Intel® Core i7-4700MQ haswell işlemci
İşlemci Tipi:Intel Core i7
İşlemci Hızı:i7-4700MQ - 2.4 GHz Turbo Boost ile 3.4 GHz'e kadar
İşlemci Cache:6 MB
Yonga Seti:Intel® HM87 Chipset
Ekran Boyutu:15.6
Ekran Tipi:Full HD (1920x1080) LED backlight Anti-glare
Ekran Çözünürlüğü:1920x1080
Ekran Kartı:Nvidia
Ekran Kartı Belleği:Paylaşımsız, 2 GB
Grafik İşlemcisi:NVIDIA® GeForce GTX 765M GDDR5
HDMI:1 HDMI bağlantı noktası
Sistem Belleği:8GB
Bellek Tipi:1600 MHZ DDR3
Max Bellek:16 GB
Disk Kapasitesi:128GB SSD, 1 TB
Disk Hızı:7200 RPM

Ben bu ürünü 1 ay içinde almayı düşünüyorum yada alamazsam zaten seneye yazın alacağım sınavlarımdan dolayı

1- Bu ürünün kasa kalitesi nasıl?
2- darboğaz diye bir mesele varmış bu üründede bu sıkıntıya maruz kalabilir miyim ?
3- laptop 3-3.5 yıl yani 2013-2016 arası götürür mü ortadan yüksek ayarlarda 30fps üstünde(GTA IV, çıkarsa da GTA5 dahil)
4- kullananlar memnun mu ?
5- alırsam sizce win7 mi win8 mi kurmalıyım win7 kurarsam sıkıntı yaşar mıyım?
6- driverlarını nerden bulabilirim?
7- driverlar win7 ile uymusuzluk yaşayabilir mi?

1. Kişiden kişiye değişiyor kasa kalitesi. Ben GT680'i üç yıldan fazladır sorunsuz kullanıyorum.
2. Bunda yok o, AMD işlemcili olanda var.
3. 3 yıl çok rahat götürür. Her yıl içini temizlemek gerek tabi.
4. MSI kullananlar genelde memnun forumda. İade edip tekrar MSI alan bile var :)
5. Tabii ki Windows 8.1! Windows 7 mi kaldı...
6. Kendi siteisnde var ama 8 çoğunu kendi kuruyor zaten.
7. Windows 7'yi unut. Bitti Windows 7 devri. Battlefiled 4 oynamak istiyorsan 8 kuracaksın!

Recep Baltaş Gx70 3BE hakkında yorum yapar mısın ? 3.500 tl butcem var msi bu urunu almak ıstıyorum. Full oyun full cozunurlukte oynamak ıcın. Yorum yaparsanız cok makbule gecer. Şimdiden iyi forumlar. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı